Personal covrigarie - patiserie.

4.000 RON
Angajam modelator covrigi, ajutor patiser cu experienta in domeniu, in sect. 2, salariul 4000 lei net in functie de experienta, prime de sarbatori, bonus pt. performanta si alte beneficii (concedii de sarbatori, libere in zilele legale etc.). Prog. L-V 6.00-14.00 S-D. Liber,
Domeniu activitate: HORECA, turism Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: bonus de performanta
Experienta in domeniu este obligatorie fiind nevoie de indemanare pt realizarea sarcinilor!
Responsabilitati:
- coacerea produselor specifice domeniului de activitate
- ajutor la prepararea produselor cat si mentinerea standardelor de calitate
- respectarea procedurilor de lucru
- desfasurarea activitatii de productie intr un cadru organizat si curat!
Beneficii:
- prima de sarbatori
- concedii de Paste si Craciun
- concediu de vara
- zile libere platite
- bonusuri in functie de nivelul de realizare a sarcinilor
- bonus pt colaborarile pe termen lung
- bonus zile de nastere
564 vizualizari Bucuresti, Sector 2, azi, 05:14