Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.700 RON
Bucuresti ieri, 16:21
3.000 RON
Bucuresti ieri, 13:05
3.700 RON
Bucuresti ieri, 18:27

Anunt inactiv

Cititor contoare recrutam.

2.500 RON
Pentru detalii si angajari apelati la numarul afisat in anunt.
Domeniu activitate: Muncitori necalificati, zilieri Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: Mobilitate / Activitate teren Pot aplica studenti: da Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa
Cautam colegi cu sau fara experienta pentru citiri contoare pentru zona Iasi

Descrierea postului:

Citirea contoarelor electrice si de gaz pe zona alocata
Identificarea contoarelor nefunctionale si raportarea situatiilor depistate

Candidatul potrivit:

Experienta anterioara pe un post similar nu este necesara
Deschidere pentru a avea un program flexibil
Studii: Minim 8 clase

Cunostinte minime de utilizare a unui echipament IT/Smartphone
Permis de conducere categoria B. - nu este cerinta obligatorie, insa prezinta avantaj

Oferta:

Pachet salarial atractiv
Bonusuri lunare
Prime de sarbatori
Decont transport
Decont pentru bilete de concediu
Tichete de masa - 20 lei per tichet
Program flexibil

Daca iti doresti sa ai un loc de munca stabil si care iti da posibilitatea de a-ti creste veniturile in functie de performanta, apeleaza la numarul de contact din anunt.
86 vizualizari Iasi, Iasi, 18 Oct 22 14:57
Foto