Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

2.800 RON
Bucuresti 19 Apr 08:15
Bucuresti 19 Apr 12:15

Anunt inactiv

Cofetar, patiser

Angajam cofetar patiser produse artizanale.
Mediu de lucra placut, program flexibil - se lucreaza in doua schimburi, salariu corect si atractiv, se platesc orele suplimentare foarte bine.
Domeniu activitate: HORECA, turism Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: tichete de masa
Cautam o persoana cu experienta, cu dorinta si curiozitate de a invata. Atentia la detalii si simtul raspunderii sunt foarte importante in acest job. Daca esti o persoana onesta, deschisa la nou si un bun coleg de echipa, te asteptam in laboratorul nostru!

Descrierea jobului

- prepararea produselor artizanale de cofetarie conform retetarului;
- decorarea prajiturilor, a torturilor si a altor produse de cofetarie conform cerintelor;
- respectarea normelor de igiena si securitate in vigoare;
- intocmirea fiselor de productie pentru fiecare zi de lucru si respectarea procesului de productie si a gramajelor de materie prima;
- intocmirea stocului lunar pentru materie prima si a necesarului zilnic de materie prima;
- colaborare directa cu managerul de locatie pentru stabilirea planului zilnic de productie.
8.408 vizualizari Bucuresti, Sector 4, 01 Mar 10:30
Foto