Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 25 Mar 10:11
2.700 RON
Bucuresti 25 Mar 13:37
Bucuresti 26 Mar 10:14

Anunt inactiv

Inspectori paza, coordonatori paza.

3.000 RON
Angajam inspectori paza/ coordonatori paza cu atestat si experienta post similar, minim 3 ani, program flexibil, salariu incepand cu 2.200 lei. Permis categoria B (obligatoriu minim 5 ani).
Titularul postului are rolul de a coordona intreaga activitate de paza care se executa la obiectivele pe care le are in zona si in subordine,
Domeniu activitate: Paza si protectie Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: Mobilitate / Activitate teren Beneficii: training / calificare
Detalii suplimentare
Responsabilitati:
- calitatea relatiilor cu beneficiarii;
- calitatea relatiilor cu organele de control (POLITIE, JANDARMI);
- de a-si cunoaste foarte bine zona, obiectivele (puncte vulnerabile, gard, iluminat, zone rau famate), agentii din posturi
- folosirea eficienta a resurselor financiare si de logistica ale firmei;
- respectarea obligatiilor fata de beneficiari;
- calitatea climatului organizational;
- calitatea serviciului in zona sa;
- corectitudinea datelor raportate;
- coordonarea eficienta a personalului din subordine;
- instruirea lunara a subordonatilor in perioada 01-06;
- instruirea agentilor noi angajati la intrarea in serviciu;
- se implica in vederea solutionarii situatiilor de criza care afecteaza firma (executarea serviciului in timpul liber, interventie rapida, etc);
sALARIU CUPRINS INTRE: 2600 - 3000
7 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 10 Oct 22 17:05