Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

4.000 RON
Bucuresti ieri, 07:58
3.100 RON
3.000 RON
Bucuresti 20 Mar 08:45

Anunt inactiv

Lucrator depozit

2.315 RON
pentru depozitul de lacuri si vopsele din Bucuresti, sector 6, angajam Manipulant Marfa, L-V, 2 schimburi. Transport asigurat de la Pacii. Pentru info sunati la tel.
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: Locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, tichete de masa, training / calificare
Pentru clientul nostru, companie romaneasca specializata in distributia de lacuri si vopseluri cu depozitul situat in Bucuresti, Sector 6, suntem in cautare de noi colegi pentru postul de Manipulant Marfa.

Cerinte:

8 clase finalizate;
Experienta intr-un depozit;
Seriozitate;
Pachet de Beneficii:

Salariu NET: 2.000 lei;
Tichete de Masa: 315 lei / luna;
Ore suplimentare platite dublu;
Asigurare Medicala Privata;
Pensie Privata;
Transport asigurat si gratuit de la statia de metrou "PACII"
Contract de Munca Nedeterminat;
Program de Lucru:

L-V, 2 schimburi, 06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00;
Responsabilitati:

Manipulare paleti marfa cu liza manuala (marfa vine deja paletizata);
Infoliere paleti;
Pregatire comenzi;
Participare periodica la inventar;
Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g 4 u . r o sau contactati-ne la numarul de telefon 0722 316 302.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!
2 vizualizari Bucuresti, Sector 6, 06 Oct 22 12:35
Foto