Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.100 RON
Bucuresti azi, 08:12
Bucuresti azi, 14:14
3.500 RON
Bucuresti 22 Mar 08:01

Anunt inactiv

Menajera, camerista

2.000 RON
salariu: 2000 (bani in mana), angajam menajera / camerista pentru curatenie pentru garsoniere cu regim hotelier. Salariu 2.000 ron (bani in mana). Program: 8 ore/zi, 5 zile/saptamana. Abonament gratuit pentru metrou + bonusuri.
Caracteristici
Domeniu de activitate: Restaurant, hotel, alimentatie
Angajam menajera / camerista pentru curatenie pentru garsoniere cu regim hotelier.

OFERIM:
-salariul este de 2000 RON (bani în mână).
-program: 08:00 - 16:00,
-8 ore/zi, 5 zile/săptămână.
-abonament gratuit pentru metrou.
-bonusuri și alte beneficii, în funcție de implicare. (primă de Paște și Crăciun)

CERINTE: Persoane responsabile cu inițiativă și experienta in curățenie.

ATRIBUȚII:
- Efectueaza si intretine curatenia in spatiile de cazare eliberate si ocupate in conformitate cu standardele si procedurile companiei;
- Verifica inventarul spatiilor de cazare;
- Preda si preia lenjeria;
- Completeaza si inlocuieste, in functie de necesitati, consumabilele si le aranjeaza conform normelor interne;
- Alte responsabilitati mentionate in fisa postului.
5 vizualizari Bucuresti 14 Feb 20 04:55
Foto