Muncitor fabrica confectii metalice inox

4.000 RON
Fabrica mobilier din inox pentru industria alimentara, angajam muncitor pentru: finisare si slefuire mobilier metalic din inox, debitare teava si profile din inox, ambalare. Se cere experienta in lucrul cu polizor unghiular (flex), bormasina, masini de slefuit. Salariu net incepand de la 4000 lei, se negociaza in functie de competentele profesionale.
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da
Detalii suplimentare
Angajam LUCRATOR CONFECTII METALICE
Domeniul de activitate: productie mobilier inox pentru industria alimentara

Responsabilitatile principale ale postului:
⁃ finisare si slefuire mobilier metalic din inox
⁃ debitare teava si profile din inox
⁃ lucrul cu polizor unghiular (flex), bormasina, masini de slefuit, utilaje CNC pentru debitarea si indoirea tablei

Cerinte post:
⁃ cunostinte elementare de algebra si geometrie: adunari, scaderi, tabla inmultirii, cunoasterea formelor geometrice, transformari ale unitatilor de masura pentru lungime (din m/cm in mm)
⁃ experienta in domeniu si permisul de conducere (categoria B) constituie un avantaj

Alte detalii:
⁃ Activitatea se va desfasura in hala de productie moderna, comuna Domnesti, jud. Ilfov (zona garii).
⁃ Program: Luni-Vineri, 7-15.30 (30 min pauza de masa).
⁃ Concediu de odihna si zile libere conform legislatiei in vigoare.
⁃ Salariu net 4000 lei, cu posibilitatea de negociere in functie de competentele profesionale.
⁃ Contract de munca cu norma intreaga, pe perioada nedeterminata.
309 vizualizari Ilfov, Domnesti, 27 Mar 16:35
Foto
Video
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul