Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti azi, 12:32
3.200 RON
Ilfov 15 Apr 14:20
Bucuresti 18 Apr 08:34

Anunt inactiv

Operatori

Recrutam operatori pentru controlul final al pieselor la o fabrica in domeniul automotive.
Domeniu activitate: Productie, logistica Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, tichete de masa, training / calificare
Detalii suplimentare
Cerinte:
- Minim 8 clase - obligatoriu;
- Experienta anterioara in productie, pe parte de control - obligatoriu;
- Disponibilitatea pentru lucru in schimburi;
- Responsabilitate, seriozitate, implicare;
- Atent la detalii, acuitate vizuala.

Conditii:
- Program de lucru full-time in 3 schimburi;
- Concedii conform legislatiei 25 zile/pe an;
- Salariu negociabil in functie de experienta, incepand de la 3000 lei brut;
- Tichete de masa de 27 lei;
- Spor de noapte 25%;
- Ore suplimentare 200%;
- Alte prime si beneficii;
- Transport asigurat - Brasov/Codlea/Zarnesti/Rasnov/Persani etc;
- Abonament servicii medicale;

Responsabilitati:
- Evaluarea vizuala a pieselor rezultate din procesele de productie si participarea activa in procesul de imbunatatire in cazul pieselor neconforme.
3.018 vizualizari Brasov, Brasov, 13 Aug 23 09:00
Foto