Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.100 RON
Bucuresti 16 Apr 07:14
Bucuresti 17 Apr 12:39
3.000 RON
Bucuresti 18 Apr 08:02

Anunt inactiv

Operatori linie lacuire

Angajam operatori lacuire la o fabrica automotive din Ghimbav, Brasov.
Domeniu activitate: Productie, logistica Locatie job: locatie fixa Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, tichete de masa, training / calificare
Detalii suplimentare
Cerinte:
- Minim 8 clase - obligatoriu;
- Experienta anterioara in productie - optional;
- Disponibilitatea pentru lucru in schimburi;
- Responsabilitate, seriozitate, implicare;

Conditii:
- Salariu negociabil, incepand de la 3000 lei brut.
- Tichete de masa de 27 lei.
- Program de lucru full-time in 3 schimburi;
- Concedii conform legislatiei 25 zile/pe an;
- Ore de noapte 25%;
- Ore suplimentare 200%;
- Alte prime si beneficii;
- Transport asigurat - Brasov/Codlea/Zarnesti/Rasnov/Persani;
- Abonament servicii medicale;

Responsabilitati:
- Alimentarea si descarcarea pieselor de pe banda transportatoare;
- Curatarea pieselor cu alcool;
- Se asigura prinderea pieselor pe skid in pini.
2.673 vizualizari Brasov, Brasov, 13 Aug 23 09:00
Foto