Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.500 RON
Bucuresti 07 Apr 17:55
6.200 RON
Bucuresti 12 Apr 00:03
4.500 RON
Bucuresti 16 Apr 17:00

Anunt inactiv

Receptioner Boutique Hotel 4 stele

Vila Paris Boutique Hotel angajeaza receptioner cu sau fara experienta.
Caracteristici
Domeniu de activitate: Restaurant, hotel, alimentatie

Candidatul ideal:
- limba engleza la nivel conversational
- studii medii
- cunostinte operare PC
- respectarea programului de lucru in ture de zi si de noapte
- persoana comunicativa, vesela, sociabila

Responsabilitati:
- primirea, consiliera si cazarea clientilor; intocmirea documentelor necesare cazarii; incasarea contravalorii serviciilor oferite

Pentru mai multe detalii si pentru stabilirea unui interviu va rog sa ma contactati telefonic : 0722 69 69 74
3 vizualizari Bucuresti 17 Jul 19 13:54
Foto