Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

2.000 €
Bucuresti 22 Mar 15:14
3.600 RON
Bucuresti 25 Mar 11:15
Bucuresti ieri, 08:01

Anunt inactiv

Secretara, firma contabilitate Bucuresti,

descrierea jobului: preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor, preluarea solicitarilor primite pe email din partea clientilor, identificarea problemelor cu care se confrunta,
Caracteristici
Domeniu de activitate: Secretariat, operatori PC
Dacă esti de părere că nu ai învățat destul și că fiecare interacțiune cu un om îți aduce nenumărate lecții și modalități de a evolua, atunci cel mai probabil te vei simți ca acasă în mijlocul echipei de personal administrativ.

Suntem în căutare de oameni plini de energie ca tine, care își doresc să devină mai buni!
Dacă îți sună bine, te invitam sa te alaturi echipei.

Descrierea jobului:
-Preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor
-Preluarea solicitarilor primite pe email din partea clientilor
-Identificarea problemelor cu care se confrunta acestia si stabilirea celei mai bune si rapide metode de rezolvare
-Solutionarea sau directionarea catre departamentul potrivit
-Inregistrarea interactiunii cu clientul
-Priveşti proiectele noi ca pe o provocare şi o oportunitate de dezvoltare
-Cunostiinta si experienta in domeniul contabilitatii reprezinta un avantaj
-Limba engleza reprezinta un avantaj
-Spiritul organizatoric reprezinta un avantaj
-Asteptam CV-ul pe adresa de email

Incurajam evolutia si determinarea angajatilor nostrii de aceea oferim:
-Contract perioadă nedeterminată
-Pachet salarial competitiv
-Plan de carieră prin instruire continuă cu perioadă de training platită la începutul activităţii şi traininguri periodice
-Posibilităţi reale de creştere profesională
-Program full time
1 vizualizari Bucuresti 21 Aug 19 05:20
Foto