sausau

Harta Adauga

Secretara, firma contabilitate Bucuresti,

descrierea jobului: preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor, preluarea solicitarilor primite pe email din partea clientilor, identificarea problemelor cu care se confrunta,
Bucuresti, 14 aug, 02:35

Daca esti de parere ca nu ai invatat destul si ca fiecare interactiune cu un om iti aduce nenumarate lectii si modalitati de a evolua, atunci cel mai probabil te vei simti ca acasa in mijlocul echipei de personal administrativ. Suntem in cautare de oameni plini de energie ca tine, care isi doresc sa devina mai buni! Daca iti suna bine, te invitam sa te alaturi echipei. Descrierea jobului: -Preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor -Preluarea solicitarilor primite pe email din partea clientilor -Identificarea problemelor cu care se confrunta acestia si stabilirea celei mai bune si rapide metode de rezolvare -Solutionarea sau directionarea catre departamentul potrivit -Inregistrarea interactiunii cu clientul -Privesti proiectele noi ca pe o provocare si o oportunitate de dezvoltare -Cunostiinta si experienta in domeniul contabilitatii reprezinta un avantaj -Limba engleza reprezinta un avantaj -Spiritul organizatoric reprezinta un avantaj -Asteptam CV-ul pe adresa de email Incurajam evolutia si determinarea angajatilor nostrii de aceea oferim: -Contract perioada nedeterminata -Pachet salarial competitiv -Plan de cariera prin instruire continua cu perioada de training platita la inceputul activitatii si traininguri periodice -Posibilitati reale de crestere profesionala -Program full time
Vezi telefon
netoiu.florin@*****...
Anunturile utilizatorului
Distribuie Facebook
Trimite mesaj privat