Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 24 Apr 17:17
8.500 €
Bucuresti azi, 09:03
1.200 RON
Bucuresti azi, 10:57

Anunt inactiv

Operator call center

oferta part time/ full time. Parte fixa salariala + comision bonusuri pentru depasire target. Contract de munca, mediu de lucru atractiv, posibilități de promovare. Trimiteti CV pe mail
Detalii suplimentare
Experiența constituie un avantaj.
Candidatul ideal
-Persoana serioasa cu spirit de echipa
-Dorinta permanenta de perfecționare și avansare în cariera
-Dinamic,aspect fizic plăcut,perseverent,politicos
-Abilitați de comunicare verbala și scrisa
-Putere de convingere
-Exprimare corecta în limba romana
Descrierea jobului
-Promovează produsele și imaginea companiei
-Contactează potențialii clienți,dar și menține relații telefonice strânse cu aceștia
-Implementează strategia de vânzare și urmărește fidelizarea clienților
Se oferă:
-Parte fixa,contract de munca
-Bonusuri și comisioane în funcție de rezultatul individual
-Posibilitatea de promovare permanenta în funcție de rezultate
-Training-uri în străinătate
-Dezvoltarea profesionala ce este susținuta de programe de pregătire continua în țara și străinătate
-Mediu de lucru plăcut și munca în echipa
7 vizualizari Bucuresti 09 Jul 19 16:17
Foto