Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.200 RON
Bucuresti 27 Mar 09:56
Bucuresti 24 Mar 12:45
Bucuresti 26 Mar 13:20

Anunt inactiv

Sofer categoria B

Angajez sofer 8 ore/zi de l-v. Se pune la dispozitie masina. Se face doar distributie. Ocazional curierat (5-6 colete catre client plus ridicari de la client).
Quanta Resurse Umane angajeaza Sofer cat B in Bucuresti pentru o firma de curierat.

Responsabilitati:
-SEMA(petrache poenaru)-program: 12-20 L-V.

-salariu:- 1500-1700 net + tichete sofer duba
- 1700-1900 net + tichete sofer cub

Activitate: - efectueaza 5 livrari si aproximativ tot atatea ridicari pe zi.
- incaseaza banii aferenti livrarilor efectuate
- incarca coletele ajunse in mod eronat la Jilava/Oxigenului si le aduce in HUB sau in alta agentie .

Candidatul ideal:
-Energic si dornic de munca
-Responsabil si serios
-Sa fie dispus sa manipuleze coletele in vederea efectuarii livrarilor si ridicarilor pe care le efectueaza

Pentru mai multe informatii va rog sa ma contactati la numarul: 0731099806-Gabriel.
3 vizualizari Bucuresti 09 Mar 20 15:56