Harta Adauga

Cofetar-patiser/ajutor, My Continental.

Continental Hotels angajeaza cofetar-patiser si ajutor cofetar-patiser pentru Restaurantul Hotelului My Conti, Gara de Nord,
Sector 1, 10 mai, 12:30

Detalii suplimentare

Candidatul Ideal

- Experienta in domeniul cofetarie/patiserie;

- Diploma de calificare in domeniu ( pentru Cofetar-Patiser);

- Cunostinte de igiena in alimentatia publica;

- Creativitate;

- Orientare catre client;

- Persoana ordonata, energica, cu spirit de echipa.

- Bune abilitati de organizare si de prioritizare a activitatilor;

- Atitudine pozitiva, amabilitate;

- Dornic sa invete lucruri noi, atitudine proactiva;

- Inalt nivel de responsabilitate.

Descrierea jobului

- Realizeaza preparate de cofetarie/patiserie care sa satisfaca cerintele consumatorilor in conformitate cu

standardele de calitate impuse;

- Verifica calitatea preparatelor inainte de a le oferi spre servire;

- Asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor si preparatelor

alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare.

Beneficii:

Tichete de masa ;

Decont transport;

Abonament medical.

Anunt expirat

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!