Harta Adauga

Manipulant marfa, lucrator comercial

3.000 Lei

Cautam manipulant marfa depozit, cu sau fara experienta. Program 08:00 - 16:00. Salariu 3.000 lei net. Contract perioada nedeterminata. Locatie depozit: zona Doraly
Afumati, 25 mai, 15:10

Detalii suplimentare

Angajam manipulant marfa cu sau fara experienta.

Cerinte:

- persoana serioasa, responsabila si cu atitudine pozitiva;

- cazier curat;

- disponibilitate la efort fizic.

Responsabilitati:

- pregatirea comenzilor pe paleti pentru incarcare;

- incarcare/ descarcare marfa;

- responsabil de manipularea si organizarea marfurilor intrate si iesite din depozit.

Oferim:

- pachet salarial: 3.000 lei net

- contract pe perioada nedeterminata

Locatie depozit: zona Doraly, Afumati.

Program de lucru: Luni- Vineri: 08:00 - 16:00.

Detalii/ interviu la numarul de telefon afisat!

Vezi telefon
alex.sorin92@*****.c..
Anunturile utilizatorului
Distribuie Facebook
Anunturi din aceeasi zona
Trimite mesaj privat

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!