Harta Adauga

Ospatar/ajutor ospatar- Forum Constanta

Continental Hotels angajeaza ospatar pentru Hotelul Forum Constanta;
Constanta, 10 mai, 10:54

Detalii suplimentare

Grand Hotel Continental, angajeaza Ospatar

Candidatul ideal:

Cunoasterea limbii engleze (nivel conversational)

Atitudine pozitiva,

Prezenta si tinuta agreabila,

Orientare catre client.

Beneficii:

Salariu fix + tichete de masa proportional timpului lucrat si politicii companiei

Decont transport

Abonamente medicale personalizate.

Responsabilitati:

Organizeaza bufetul, debaraseaza mesele in timp util;

Intampina clientii, colaboreaza cu celelalte departamente ale hotelului pentru asigurarea unei atmosfere calde si primitoare;

Realizeaza mise en place, preia si serveste comenzile,

Realizeaza nota de plata si incaseaza;

Consiliaza clientii in alegerea preparatelor.

Pentru detalii, contacteaza-ne la nr 0720 072 861 de luni pana vineri, in intrevalul 09.00-17.30.

Anunt expirat

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!