Bucatar/ ospatar/ spalator vase

Anunt de Angajare: Bucatar si Spalator Vase
Locatie:
Sector 1, Bucuresti, Campus USAMV Bucuresti
Responsabilitati Bucatar:
Pregatirea si gatirea preparatelor conform standardelor stabilite.
Mentinerea curateniei si a igienei in bucatarie.
Colaborarea stransa cu colegii pentru asigurarea eficientei in fluxul de lucru.
Respectarea normelor de igiena si siguranta alimentara.
Cerinte:
Experienta anterioara in domeniul gastronomic.
Abilitati solide de gatit si cunoasterea tehnicilor culinare.
Atentie la detalii si capacitate de organizare.
Abilitati bune de comunicare si lucru in echipa.
Responsabilitati Spalator Vase:
Spalarea eficienta a vaselor, ustensilelor si echipamentelor de bucatarie.
Asigurarea curateniei si ordinei in zona de spalat vase.
Colaborarea cu echipa pentru a asigura un flux de lucru eficient.
Responsabilitati Ospatar
Intampinarea clientilor restaurantului;
Asigurararea prezentarii meniului si recomandarea diferitelor produse din meniu clientilor;
Preluarea comenzilor clientilor si servirea acestora;
Intocmirea si incasarea notelor de plata;
Inregistrarea tranzactiilor in sistemul restaurantului corect si in timp util;
Verificarea constanta a nivelului de satisfactie al oaspetilor;
Respectarea normelor de igiena si siguranta;
Mentinerea unui mediu de munca sigur si curat;
Oferta noastra:
Mediu de lucru placut si dinamic.
Oportunitati de dezvoltare profesionala.
Pachet salarial competitiv, negociabil in functie de experienta.

Va multumim pentru interesul acordat si asteptam cu nerabdare sa te cunoastem!
Cu stima,
Echipa CAMPUS USAMV BUCURESTI
Domeniu activitate: HORECA, turism Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da
3.582 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 22 Apr 14:50
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul