Casier/ Vanzator

Cautam casier/a foarte organizat care sa se alature echipei noastre. Casierul va fi responsabil de gestionarea tabletelor de livrare si de preluarea comenzilor, precum si de ambalarea comenzilor.
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu
Responsabilitati: Asigurarea livrarii la timp a comenzilor. Inspectarea fiecarei comenzi pentru a se asigura ca sunt conforme si corespund cu bonul fiscal emis. Raspunde la intrebarile clientilor si rezolva eventualele reclamatii. Mentinerea unei zone de lucru curate si organizate. Gestionarea tranzactiilor cu numerar si mentinerea unei evidente zilnice precise. Inregistrarea tranzactiilor de vanzare si emiterea bonurilor fiscale.
Calificari:
Diploma de liceu sau echivalent.
Experienta in manipularea numerarului.
Cunostinte de baza matematica.
Abilitatea de a comunica eficient.
Cunoasterea sistemelor POS.
Disponibilitate de a lucra la program de 2-2 zile de la 10-22 sau la alt program, discutat in prealabil. Salariul se discuta la interviu.
2 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 30 Apr 19:15
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul