Frigotehnist.

4.500 RON
La Future Line Instal angajam frigotehnist (sa fie familiarizat cu agregate de racier, statii de tratare aer si cillere),
Domeniu activitate: Constructii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: da
Detalii suplimentare
Candidatul Ideal:
- Absolvent de studii de scurta durata sau lunga durata in domeniul instalatiilor / sau persoana cu experienta relevanta in aceasta activitate
- Persoana organizata, cu spirit dе echipa;
- Personalitate deschisa - foarte bune abilitati dе comunicare, relationare si orientare catre client;
- Atestat Instalato Sanitar si gaze constituie un avantaj
- Permis dе conducere categoria B
Descrierea jobului
Activitatеa prеsupune:
Executia instalatii termice; Remedierеa defectiunilor aparutе la instalatii ; Instаlаre echipamente diverse de genul centrale termice, aer cinditionat etc;
Alte informatii:
- Activitatea presupune munca de teren, pe raza judetului Ilfov si Bucuresti;
- Programul de lucru este de luni pana vineri, in intervalul 08:00 – 17:00.
- Salariu 4500 net + bonus din lucrari
Descrierea companiei
Misiunea firmei Future Line Instal este sa garanteze cel mai inalt nivel de confort si satisfactia clientului prin furnizarea de servicii, materiale de calitate si profesionalism.

Cu o experienta de 15 ani in domeniu, si o echipa cu 26 de angajati, Future Line Instal SRL poate realiza proiecte complexe de instalatii termice, destinate oricaror aplicatii: case individuale, cladiri comerciale, publice, industriale, spatii de birouri, de productie etc.

Peste 18.000 de centrale termice instalate - pentru care asiguram service in garantie si post-garantie 24 ore din 24, 7 zile din 7.

Avem expertiza in proiectarea instalatiilor termice, incluzand atat tehnologiile traditionale (centrale termice pe combustibili gazos, solid, lichid) cat si pe cele pe baza de resurse regenerabile (sisteme solare, pompe de caldura).
3.850 vizualizari Bucuresti, Sector 1, azi, 17:12
Foto
Trimite CV
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul