Inginer mecanic

Nr. posturi: 1
Locatia: Bucuresti
Tip job: full time;
Tip contract: nedeterminata;
Studii: superioare;
Mobilitate: necesita deplasari;
Beneficii: salariu atractiv, bonusuri si beneficii, asigurare medicala privata, cazare (dupa caz), tichete de masa.

Cerinte:
 absolvent al Universitatii de Constructii (specializarea Masini si Utilaje pentru Constructii);
 experienta in domeniu min. 5;
 capacitate de organizare.
 Posesor permis : Categoria B

Sarcini si responsabilitati:
 gestioneaza parcul auto si managementul flotei (administrarea autovechiculelor care se afla in gestiunea firmei).
 gestioneaza activitatea de aprovizionare a materialelor si raspunde de transportul catre punctele de lucru (santiere).

CONTACT:
CV la e-mail: total@erbasu.ro
Telefon: 0757016491, 0727335906
Domeniu activitate: Constructii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: nu Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa
351 vizualizari Bucuresti, Sector 6, ieri; 13:06
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul