Lucrator depozit pentru PetMart.ro,

3.000 - 3.900 RON
Candidatul Ideal
Absolvent de studii medii
Experienta in domeniu de minim 3 ani – constituie avantaj;
Cunostinte PC.
Carnet de conducere categoria ︎︍︃︌︆︌︆︄​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎B;
Autorizatia ISCIR (motostivutor) – reprezinta avantaj;
Descrierea jobului
Receptioneaza marfa in depozit;
Colecteaza marfa si pregateste comenzile pentru livrare;
Manipuleaza si aseaza produsele in spatiile special amenajate, in ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂functie de sortiment, de conditiile legale specifice fiecarui tip de produs , in functie de lot si data de expirare;
Realizeaza depozitarea produselor veterinare in conditii de siguranta;
Verifica documentele de insotire a marfii, atat la intrare cat si la iesire astfel incat marfa, sa corespunda cantitativ, lotul sa fie cel inscris, conditiile de transport sa fie respectate;
Efectueaza operatiuni de inventariere a marfii conform procedurilor interne si transmite diferentele catre contabilitate;
Mentine si asigura curatenia in depozit;
Mentine relatia cu firmele de transport;
Se va ofera pachet salarial motivant si in plus lucrul intr-o echipa tanara si energica.
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa
143 vizualizari Ilfov, Chitila, 24 Sep. '24 (11:03)
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul