Lucrator universal in sector 2,

3.200 RON
program de lucru L-V, interval orar 12:00 - 20:30. Pachet salarial lunar 3.200 Lei,
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Beneficii: tichete de masa
Detalii suplimentare
Angajam Lucratori Universali - Bucuresti

Cautam persoane care sunt in cautarea unui loc de munca stabil, pentru a se alatura echipei noastre ca lucratori universali.

Oferta:
 Salariu lunar NET 3200 Lei ( salariu fix + tichete de masa);
 Program de lucru: LUNI-VINERI - 8 ore/zi, intre orele 12:00 – 20:30
 Contract individual de munca pe durata nedeterminata.
Activitatea se desfasoara in magazine fixe, unde vei avea oportunitatea de a lucra intr-un mediu stabil si colaborativ.
Locatii disponibile:
 Barbu Vacarescu;
Responsabilitati:

 Aprovizionarea si aranjarea rafturilor cu marfa;
 Pregatirea comenzilor conform specificatiilor si cerintelor clientilor
 Colaborarea cu echipa pentru a mentine un flux de lucru optim
 Verificare preturi;
 Implementare planograma;
 Verificarea termenelor de valabilitate;
595 vizualizari Bucuresti, Sector 2, ieri, 14:39
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul