Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

8.000 RON
Bucuresti 23 Apr 10:47
3.500 RON
Bucuresti azi, 13:00

Anunt inactiv

Muncitori necalificati ambalat,

Angajam pentru un lider pe piata producatorilor de seminte, alune si fructe deshidratate, in Filipestii de Padure, Jud. Prahova,
Domeniu activitate: Alte domenii de munca Pot aplica studenti: da
Detalii suplimentare
Cerinte:
- Seriozitate si punctualitate;
- Atentie la detalii;

Responsabilitati:
- Verificarea produselor de pe banda;
- Asezarea in cutii;

Se ofera:
- Pachet salarial fix si intotdeauna platit la timp;
- Tichete de masa;
- Prima lunar;
- Mediu de lucru foarte curat;
- Transport asigurat: Filipestii de Padure- Ditesti- Minieri;
- Posibilitatea de a lucra intr-o companie renumita care este intr-o continua dezvoltare;

Pentru angajari sunati la 0729920155
2 vizualizari Prahova, Filipestii de Padure, 15 Jun 22 15:39
Foto