Operator sala de jocuri, Bucuresti,

Program: 2 ture de zi 8:00-20:00, 2 ture de noapte 20:00-8:00. Oferim: Salariu atractiv si competitiv pe piata;
sistem de bonusare; tichete de masa; perioada de training
Domeniu activitate: Evenimente, divertisment Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
Global HR recruteaza un rol de Operator Sala Jocuri pentru clientul nostru, WINBET, o companie ce activeaza in domeniul jocurilor de noroc. Cu o experienta internationala de 20 de ani, clientul nostru a devenit in scurt timp cel mai de succes lant de cluburi de jocuri din Europa Centrala si de Este prezent in Bulgaria, Serbia, Croatia, Georgia, Belarus, Tanzania si Romania.

Esti la inceput dе drum, vrei sa te dezvolti din punct dе vedere profesional, dar in acelasi timp ai nevoie dе un program flexibil care sa-ti permita continuarea studiilor sau mai mult timp liber pentru tine ?
Noi iti oferim toate aceste lucruri plus independenta financiara si un mediu dе lucru placut, alaturi dе o echipa tanara si dinamica.

Descrierea jobului:
Supravеghereа pеrmanentа а modului dе desfаsurarе а acitivitаtii in salа dе joc; Informarea cliеntilor referitor la modul de functionare al aparatelor de joc; Servirea clientilor cu produse din protocol; Intocmirea incasarilor zilnice si predarea gestiunii; Alte atributii specifice jobului.

Noul nostru coleg poti fi chiar tu, daca:
Consideri ca vei putea indeplini cu succes sarcinile enumerate mai sus;
Esti o persoana sociabila/comunicativa;
Ai abilitati de calcul matematic;
Esti disponibil sa lucrezi in ture;
Iti doresti dezvoltare profesioanala si independenta financiara.

Oferim:
Salariu atractiv si competitiv pe piata;
Sistem de bonusare in functie de performante;
Tichete de masa; Perioada de training si acomodare;
Echipa tanara si dinamica;
Oportunitati de dezvoltare profesionala;
Companie in plina dezvoltare.

Descrierea companiei
Esti in cautarea unui job? Noi te putem ajuta!

Global HR Services este o companie specializata in furnizarea serviciilor de resurse umane si avem ca misiune sa construim echipe performante si motivate. In plus, venim in sprijinul clientilor nostri prin servicii de consultanta, precum si salarizare si administrare de personal.
1 vizualizari Bucuresti, Sector 3, ieri, 09:15
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul