Picker depozit.

Firma de produse de cadou angajeaza picker;
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
Cautam un picker de depozit pentru depozitul nostru de papertarie si produse de cadou, barbat, cu angajare rapida, pentru depozitul nostru din Rudeni.
Asiguram transportul de la Pacii sau decontam carburantul daca aveti masina personala.

Cerinte: Ultima diploma de studii de orice tip, nu este necesara experienta.

Responsabilitati: manipulare marfa, pregatire comenzi, scanare produse.

Informatii suplimentare:

Decontam transportul de carburant daca aveti masina sau il asiguram din Satul Zorile sau de la statia Pacii din Bucuresti.

Program de luni pana vineri de la 8-17 (o ora pauza de masa).

Beneficii:
Salariu o data pe luna.
Bonuri de masa de 35 lei/zi.
Prime de Craciun si de Paste.
Bonus suplimentar lunar pentru performanta, dupa perioada de proba.
Petrecere de Craciun.
Team-building anual.
Decont transport.
Cafea, apa, ceai la discretie.
Formare profesionala asigurata pentru lize electrice.
Posibilitate de majorare salariala dupa perioada de proba.

Despre noi:

Ginza Invest SRL(alias Giftdesign) este o companie de distributie la nivel national de produse pentru ambalarea cadourilor, felicitari, articole party, produse papetarie, produse cu texte si mesaje personalizate, jucarii sau home&deco.

Compania noastra are un portofoliu de peste 3500 de clienti.

Gestionam peste 30 concepte pentru piata de retail si online din Romania, compania fiind in continua expansiune.

Echipa noastra este formata din persoane profesioniste, cu o experienta foarte vasta, care asigura o calitate superioara a produselor, lasand o amprenta semnificativa in piata.
742 vizualizari Bucuresti, Sector 6, 26 Apr 17:14
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul