Sef si Adjunct magazin.

5.000 RON
Angajam Sef de Magazin si Adjunct (cu experienta) - magazin alimentar (supermarket). Salariu intre 3500 si 5000.

Oferim :

Salariu atractiv

Contract de munca ,program 8h

Tichete de masa (incluse)
Oportunitati de crestere in cariera

Studii medii/superioare

Flexibilitate in program

Experienta este obligatorie, constitue un avantaj salarial

Responsabilitati :

Mentinerea unei relatii cu clientii bazata pe amabilitate si promptitudine

Gestionarea corespunzatoare a activitatii magazinului(stocuri,planograme,comenzisi a oamenilor din subordine)Amenajarea,aprovizionarea rafturilor cu produse si verificarea termenelor de valabilitate ale acestora

Pastrarea curateniei in interiorul si in exteriorul magazinului

Detaliile salariale se stabilesc in urma interviului in persoana.
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada determinata Locatie job: locatie fixa Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa
Detalii suplimentare
Foarte important ,experienta este un plus.
1.108 vizualizari Bucuresti, Sector 1, azi, 10:35
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul