Simigeria Luca angajeaza vanzator si lucrator in bucatarie!

Simigeriile Luca cauta colegi pentru postul de vanzator si lucrator in bucatarie!

Candidatul ideal:
• Implicare si responsabilitate;
• Capacitatea de a lucra in echipa si de a comunica eficient;
• Amabilitate si orientare catre clienti si echipa;
• Bune abilitati de organizare si gestionare a timpului;
• Rezistenta la stres si flexibilitate (disponibilitate de a lucra in weekend, inclusiv de sarbatori)
Principalele responsabilitati:
Vanzator:
• Vanzarea si promovarea produselor LUCA;
• Servirea clientilor respectand pasii de servire, oferindu-le acestora produse de calitate si o experienta placuta;
• Aranjarea si aprovizionarea vitrinei, respectand standardele LUCA;
• Implicarea in curatarea zilnica a echipamentelor de lucru, precum si mentinerea acestora intr-o stare buna de functionare;
• Participarea la inventarele zilnice, saptamanale si lunare.
Lucrator bucatarie:
• Pregatirea ingredientelor si prepararea produselor respectand retetele si standardele companiei;
• Aprovizionarea locatiei cu materie prima;
• Mentinerea standardelor de igiena si siguranta alimentara;

Ce oferim:

• Salariu atractiv;
• Cresteri salariale in functie cu timpul petrecut in companie;
• Prime acordate cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun;
• Posibilitati de promovare;
• Siguranta locului de munca;
• Contract de munca pe perioada nedeterminata, inca de la inceputul colaborarii.

Facem bun, facem bine! Fii parte din povestea LUCA!
Domeniu activitate: HORECA, turism Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da
173 vizualizari Bucuresti, Sector 3, ieri; 13:04
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul