Debitator metale PT0935502+
1 / 2
Debitator metale PT0935502+
Caracteristici
Scule electrice Nou
Descriere
Specificatii
Model PT0935502+
Diametru disc 355 mm
Viteza (fara incarcare) 3800 rot/min
Putere 2000 W
Frecventa 50 / 60 Hz
Tensiune alimentare 220-240V
Setul de livrare contine:
– Masina speciala de debitat cu disc abraziv, cu disc de taiere 355mm inclus.