Stager YA20063F12S automatizare monofazata 63A, 12Vcc, protectie
1 / 1 ...
Vezi mai multe detalii si cumpara
Descriere
Automatizare monofazata, seria YA cu panou de control si functie AMF, pentru generatoarele Stager in 1500rpm Date tehnice: Tensiune: 230V 50Hz (monofazat 2 poli) Curent nominal: 63A Sursa incarcare baterie: 12V DC Siguranta de protectie Grad de protectie: IP23