Spatii comerciale de inchiriat

Subrubrica: spatii comerciale
...
6.038 €

Cladire individuala complet renovata, pozitionata langa zona InCity Residence si Mall Vitan. Acces rapid la metrou si facilitati urbane. Suprafata utila 260 mp, construiti 320 mp, teren 250 mp 6 camere,...

Suprafata utila 260 mp Birouri M 16 min. 57.6 Km
Bucuresti, azi; 12:54
...
1.500 €

Proprietar ofer spre inchiriere spatiu birouri. 258 mp, etaj 1, lift. aer conditionat, 2 grupuri sanitare, 1 oficiu. Cladire de birouri. Aproape metrou Dristor-2 min. Aproape rond Baba Novac-3 min.

Suprafata utila 258 mp Birouri M 5 min. 57.7 Km
Bucuresti, 17 Mai '26
...
1.200 €

Particular, inchiriez spatiu comercial Bd. Ghencea 24, 60mp, stare buna, grupuri sanitare, spatiu depozitare, amplasat langa Shop&Go, pret negociabil.

Suprafata utila 60 mp Sp. comercial 57.8 Km
Bucuresti, azi; 11:55
...
3.000 €

Spatiu Comercial de Inchiriat – Cladire Noua 2025, Zona Vitan Mall, Timpuri Noi Suprafata: Construita: 106 mp Utila: 77 mp Locatie: Parter. Acest spatiu comercial deosebit este situat intr-o cladire noua,...

Suprafata utila 77 mp Birouri 57.8 Km
Bucuresti, 30 Aprilie '26
...
850 €

Compania imobiliara Apulum 94 va propune spre inchiriere un spatiu de birouri situat stradal pe Drumul Sarii, la etajul 3 al unui imobil de birouri S+P+3 , construit in anul 2010. Spatiul este compartimentat...

Suprafata utila 89 mp Birouri 57.9 Km
Bucuresti, azi; 17:40
...
1.349 €

Acest spatiu de 150 mp se afla in zona Nerva Traian, str Logofatul Tautu 68A, Sectorul 3, Bucuresti. Proprietatea este gata de utilizare si beneficiaza de pardoseala finisata, incalzire si facilitati...

Suprafata utila 149 mp Altele M 18 min. 57.9 Km
Bucuresti, azi; 15:33
...
12 €

Va propunem spre inchiriere spatii pentru birouri, ateliere, cursuri, etc intr-o cladire cu 3 etaje, situata la 5 min de metrou Timpuri Noi, in zona Nerva Traian , cu destinatie mixta, unde activeaza...

Suprafata utila 330 mp Birouri M 8 min. 57.9 Km
Bucuresti, azi; 19:13
...
3.500 RON

Inchiriez spatiu comercial 25 mp – Calea Rahovei 291 – parter bloc – vitrina stradala Se ofera spre inchiriere spatiu comercial situat pe Calea Rahovei 291, la parter de bloc, intr-o zona cu vizibilitate...

Suprafata utila 25 mp Sp. comercial 58 Km
Bucuresti, azi; 15:36
...
799 €

Compania imobiliara Apulum94 va propune un spatiu comercial 36 mp, Calea Rahovei, acces stradal Spatiu comercial cu acces direct din Calea Rahovei, pozitionat intre Sebastian si Petre Ispirescu, zona...

Suprafata utila 36 mp Sp. comercial 58 Km
Bucuresti, 15 Mai '26
...
2.178 €

Hala 360mp, grup sanitar, loc de odihna si parcare. Spatiul se preteaza pentru depozit, productie, service. Exclus intermediari.

Suprafata utila 360 mp Sp. depozitare 58.2 Km
Bucuresti, 29 Aprilie '26
...
3.000 €

Inchiriere Spatiu Restaurant – Zona Parcul Carol | 155 mp Utili + Demisol + Mansarda | Terasa Inchisa | Curent Trifazic Se ofera spre inchiriere un spatiu ideal pentru activitati din domeniul HoReCa,...

Suprafata utila 155 mp Sp. comercial 58.2 Km
Bucuresti, ieri; 20:42
...
1.489 RON

Gasiti un echilibru perfect intre viata profesionala si viata personala in Bucuresti, inconjurati de companii si zone rezidentiale in egala masura. Centrul Hermes este o cladire de sticla impunatoare,...

Suprafata utila 1.144 mp Birouri 58.2 Km
Bucuresti, azi; 19:06
...
1.789 RON

Lasati-va inspirati de verdeata de jur imprejur in timp ce lucrati in Bucuresti. Green Gate este o cladire de sticla emblematica in care arhitectura moderna se intalneste cu lumea in aer liber, iar gradinile...

Suprafata utila 1.403 mp Birouri 58.2 Km
Bucuresti, azi; 19:06
...
2.669 RON

Creati-va o baza de afaceri la Spaces Campus 6, la doar 14 minute de mers cu masina de Centrul Istoric al Bucurestiului. Bucurati-va de un oras plin de atractii comerciale, companii infloritoare de finante,...

Suprafata utila 3.115 mp 58.2 Km
Bucuresti, azi; 19:04
...
12 €

cladire business, trei sali ideale diverse activitati educative/ sportive: traininguri, evenimente, dans, yoga, workshopuri, seminarii etc. Disponibilitate 7/7 intre 07:00-23:00, acces card, alarma,...

Suprafata utila 100 mp Birouri 58.2 Km
Bucuresti, azi; 09:00
...
10 €

birouri de inchiriat de diferite suprafete 30-100 mp situate intr-o superba cladire de birouri situata pe soseaua Viilor,

Suprafata utila 30 mp Birouri 58.2 Km
Bucuresti, ieri; 13:16
...
2.500 €

spatiu pentru inchiriere, 110 m, 2300 euro. Avem de inchiriat o alta locatie: Calea Rahovea 323 chiria 2500 euro. Betmen 66 m.

Suprafata utila 110 mp Sp. comercial 58.3 Km
Bucuresti, azi; 15:00
...
400 €

B-North Real Estate va propune spre inchiriere Spatiu profesional 30 mp, parter casa, intrare separata – ideal beauty sau cabinet Descriere Spatiu de 30 mp, situat la parterul unei case, cu intrare...

Suprafata utila 27 mp Sp. comercial 58.5 Km
Bucuresti, azi; 14:51
...
3.400 €

Spatiu comercial stradal, situat la parter de bloc, pe Calea Serban Voda nr. 232 in zona Tineretului, cu vizibilitate foarte buna si acces facil, ideal pentru multiple tipuri de activitati comerciale...

Suprafata utila 261 mp Sp. comercial M 10 min. 58.6 Km
Bucuresti, 15 Mai '26
...
6.000 €

Spatiu comercial stradal, cu pozitionare excelenta pe Mihai Bravu, ideal pentru activitati care necesita vizibilitate si acces facil. 📐 Detalii spatiu: • Suprafata utila: 355 mp, parter + etaj 1. Se pot...

Suprafata utila 355 mp Sp. comercial M 5 min. 58.6 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
800 €

Inchiriez spatiu folosit pana in decembrie 2025 ca si salon de coafura/frizerie pe Calea Rahovei la intersectia cu str. Barca. Mai multe detalii la telefon

Suprafata utila 55 mp Sp. comercial 58.7 Km
Bucuresti, azi; 19:12
...
1.150 €

Cauti locul perfect pentru a-ti dezvolta afacerea? Iti oferim un spatiu ideal, amplasat intr-o zona intens circulata, la doar cativa pasi de Piata 1 Decembrie 1918 si Auchan Titan! Detalii Spatiu: -...

Suprafata utila 250 mp Sp. comercial M 17 min. 58.7 Km
Bucuresti, ieri; 20:03
...
2.254 €

Cauti un spatiu comercial/birou semicentral, intr-un imobil nou, modern, cu un super vad comercial, accesibil usor fie cu masina personala, fie cu orice mijloc STB, la 2 pasi de metrou, pozitionat pe...

Suprafata utila 150 mp Sp. comercial 58.7 Km
Bucuresti, azi; 11:51
...
1.200 RON

De inchiriat boxa spatioasa – Sector 3, Str. Bratarii 125 Ofer spre inchiriere boxa solida, ideala pentru depozitare, situata la demisolul unui bloc P+3. 🔹 Suprafata: 28 mp 🔹 Constructie zidita (siguranta...

Suprafata utila 28 mp Sp. depozitare 58.8 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
8 €

Va oferim spre inchiriere spatii de birouri cu suprafete utile incepand de la 150 mp utili si pana la 800 mp, situate la etajele 1, 3 si 4, intr-o cladire de birouri construita in anul 2007, amplasata...

Suprafata utila 800 mp Birouri 58.9 Km
Bucuresti, ieri; 09:58
...
4.144 €

Spatiu comercial de inchiriat – pozitie premium pe bulevard, vis-a-vis de Piata Rahova – Soseaua Alexandriei Iti prezentam o oportunitate reala de business, situata intr-un punct strategic, pe Soseaua...

Suprafata utila 83 mp Sp. comercial 59.1 Km
Bucuresti, ieri; 18:39
...
2.500 €

Spatiu modern si versatil, ideal pentru cabinet medical, clinica, cabinet stomatologic, birouri sau alte activitati profesionale, situat in zona Mihai Bravu – Vitan, cu acces stradal si vizibilitate excelenta....

Suprafata utila 146 mp Birouri 59.1 Km
Bucuresti, 15 Mai '26
...
1.750 €

Adresa: Calea Rahovei nr. 323, bl. 26, lot V, parter, Bucuresti, sector 5 Suprafata totala utila: 62.63 m2 Proprietatea beneficiaza de accesul la utilitati: apa si canalizare, electricitate, gaze...

Suprafata utila 66 mp Sp. comercial 59.2 Km
Bucuresti, azi; 18:12
...
499 €

Hala open-space de 60mp, ideala pentru activitati de depozitare, situata in zona Viilor – cu acces rapid catre centrul Bucurestiului si principalele artere de tranzit. Disponibila pentru inchirere de...

Suprafata utila 60 mp Sp. industrial M 18 min. 59.3 Km
Bucuresti, azi; 14:43
...
7.000 €

Proprietar inchiriez teren in Corbii Mari, 13.500mp, deschidere 220m direct la autostrada. Pret 0.52€/mp.

Suprafata utila 13.500 mp Sp. comercial 59.4 Km
Dambovita, 12 Mai '26
...
650 €

Inchiriez spatiu comercial la parter bloc, constructie 2019

Suprafata utila 27 mp Sp. comercial 59.5 Km
Bucuresti, 15 Mai '26
...
4.598 €

Va oferim posibilitatea de a inchiria o locatie premium situata pe Soseaua Alexandriei, iesirea din Bucuresti spre Bragadiru, pe partea dreapta, intre Carrefour Alexandriei si Penitenciarul Rahova, cu...

Suprafata utila 238 mp Sp. comercial 59.6 Km
Bucuresti, azi; 16:21
...

ICPE SA inchiriaza spatii cu urmatoarele facilitati: - acces facil in incinta ICPE din Splaiul Unirii 313, sector 3, Bucuresti; -spatiile sunt disponibile imediat pentru a fi inchiriate si dispun de iluminare...

Suprafata utila 50 mp Sp. comercial 59.6 Km
Bucuresti, ieri; 15:48
...
5.850 €

inchiriere spatiu hala cu suprafata de 900mp inaltime 8-10m usi acces marfa usa pietonala ,depozitul este dotat cu rafturi sau fara in functie de solicitarea clientului - pret 6,5 euro mp+tva si spatiu...

Suprafata utila 900 mp Sp. depozitare 59.7 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
1.699 €

Pretul este + TVA De inchiriat hala+teren zona Theodor Pallady, Str. Victor Brauner. Suprafata hala = 370mp Suprafata teren = 800mp Drum de acces pentru TIR. Posibilitate de a inchiria inca 1000mp teren....

Suprafata utila 370 mp Sp. industrial 60 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
2.900 €

spatiu hala constructie noua amprenta 487 mp impartit in spatiu depozitare, spatiu birou/vestiar, gr sanitar, spatiu de depozitare are si o supraetajare, beneficiaza de toate facilitatile, spatiu pretabil...

Suprafata utila 487 mp Sp. depozitare M 18 min. 60.1 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
1.300 €

7R-3512 Spatiu comercial , de inchiriere in zona Brancoveanu, la 5 minute de metrou si parcul, in cladire noua 2024. Ideal pentru magazin, clinica, cabinet , bioru, etc... Avem la dispozitie 2 spatii...

Suprafata utila 70 mp Sp. comercial M 6 min. 60.1 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
2.400 €

10 minute de Metrou Eroii Revolutiei, 4 minute de statia George Bacovia, adiacent din strada Nehoiasi, avem un spatiu pretabil orice tip de activitate (depozitare, productie, cabinet veterinar, salon,...

Suprafata utila 263 mp Sp. industrial M 17 min. 60.2 Km
Bucuresti, azi; 14:34
...
16.800 €

B-North Real Estate va propune spre chirie o proprietate industriala/comerciala cu pozitionare strategica in Bragadiru avand deschidere directa la drum din ambele parti ale depozitului , drum principal...

Suprafata utila 3.000 mp Sp. industrial 60.2 Km