Apartamente 3 camere de vanzare

Subrubrica: 3 camere
...
100.000 €

Va prezentam un apartament de 3 camere situat in Titan, Liviu Rebreanu intersectie 1 Decembrie 1918, langa Auchan Titan intr-un bloc reabilitat de 4 etaje. Apartamentul este semidecomandat, are termopane,...

Suprafata 63 mp An 1972 Semidecomandat Etaj 3 din 4 M 19 min. 7.9 Km
Bucuresti, ieri; 19:54
...
100.000 €

Suprafata 63 mp An 1972 Semidecomandat Etaj 3 din 4 M 17 min. 8 Km
Bucuresti, ieri; 20:36
...
100.000 €

Liviu Rebreanu intersectie 1 Decembrie 1918, langa Auchan Titan intr-un bloc reabilitat de 4 etaje. Apartamentul este semidecomandat, are termopane, si necesita renovare. Blocul este reabilitat, scara...

Bucuresti, ieri; 16:54
...
135.990 €

Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 5 din 10, intr-un imobil nou, construit in 2017, parte din complexul rezidential Transparent Residence...

Suprafata 78 mp An 2017 Decomandat Etaj 5 din 10 8 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
93.446 €

Apartament 3 camere in bloc 4, complex Transparent Residence 3. Living: 15,4 mp Dormitor 1: 15 mp Dormitor 2: 12,7 mp Vestibul: 8,8 mp Bucatarie: 6,3 mp Baie: 4,6 mp

Suprafata 63 mp An 2022 Decomandat 8 Km
Transparent Residence 3 Ilfov, 03 Septembrie '25
...
119.000 €

Vand apartament 3 camere decomandat | 2 bai | 70 mp | Etaj3 Str. Soarelui, Militari Residence Apartament spatios si bine compartimentat. Living mare si luminos 2 dormitoare Dormitor matrimonial cu baie...

Suprafata 70 mp An 2018 Decomandat Etaj 3 din 5 8 Km
Ilfov, 19 Mai '26
...
120.000 €

Va prezentam un apartament de 3 camere situat in Titan, pe B-ul 1 Decembrie 1918 intersectie cu Postavarul, la 15 minute metrou, langa Auchan. Blocul este stradal, reabilitat, vederea este pe fata. Apartamentul...

Suprafata 65 mp An 1970 Semidecomandat Etaj 6 din 10 M 13 min. 8.1 Km
Bucuresti, ieri; 18:42
...
104.000 €

Eurocasa iti prezinta spre vanzare un apartament cu 3 camere, in cartierul Militari Residence. Comision 0% Constructie cadre de beton, caramida Porotherm, izolatie termica de 10cm, finisaje la alegere....

Suprafata 70 mp An 2026 Decomandat 8.1 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
180.000 €

Apartament de vanzare, 3 camere complet mobilat si utilat, exact ca in poze plus loc de parcare suprateran. Locuinta are o suprafata utila totala de 69,63 + 8,27 mp balcon inchis, fiind pozitionat la...

Suprafata 69 mp An 2017 Decomandat Etaj 2 din 3 8.1 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
123.500 €

de metrou 1 Decembrie. Va propun spre vanzare apartament cu 3 camere, suprafata 68 mp, etaj 3/4, anul 1976. Bloc anvelopat, mobilat utilat ceva de gas la usa. Zona Trapezului, Prevederii, situat la 5...

Suprafata 68 mp An 1976 Decomandat Etaj 3 din 4 8.1 Km
Bucuresti, azi; 10:00
...
153.815 €

COMISION 0% *Pentru aceasta proprietate nu se percepe comision din partea cumparatorului. Acest ansamblu rezidential este finalizat si gata pentru a va muta. Preturi: 1600 eur/mp +TVA (21%) * La...

Suprafata 85 mp An 2024 Decomandat Etaj 1 din 5 8.1 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
93.500 €

Trapezului, 5 minute metrou, confort 1, decomandat, etaj 4/4, bloc reabilitat, liber, acte ok, pret negociabil,

An 1975 Decomandat Etaj 4 din 4 M 5 min. 8.1 Km
Bucuresti, 15 Mai '26
...
92.000 €

Va prezentam un apartament de 3 camere situat in zona Trapezului, la numai 3 minute metrou 1 Decembrie 1918, intr-un bloc reabilitat. Apartamentul este decomandat, are termopane, usa metalica, geam la...

Suprafata 58 mp An 1974 Decomandat Etaj 7 din 8 M 5 min. 8.1 Km
Bucuresti, azi; 09:54
...

Apartamente de vanzare cu 2 camere, bloc finalizat recent pe strada George Bacovia nr. 16. Totul nou, materiale premium, locuri de parcare subterane (parcare Klaus). Preturi direct de la dezvoltator!

An 2025 Decomandat 8.1 Km
Ilfov, 18 Mai '26
...
175.000 €

REF03B4595 Vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, pozitionat intr-o zona excelenta din Sectorul 3, zona Titan - Ozana. Apartamentul este ideal pentru locuit,

Suprafata 65 mp An 1970 Semidecomandat Etaj 4 din 4 M 4 min. 8.1 Km
Bucuresti, 06 Mai '26
...
112.000 €

direct dezvoltator, str. Sergent Ilie Petre nr. 48, complex rezidential nou finalizat, D+P+6E, 71 mp, 2 gr. sanitare, 1 balcoan, decomandat, bucatarie inchisa, geam la baie, compartimentare caramida,...

Suprafata 71 mp An 2026 Decomandat Etaj 1 din 6 8.1 Km
Ilfov, ieri; 13:18
...
123.999 €

Apartament 3 camere de vanzare in Militari Residence – spatios, modern, gata de mutat Va prezentam spre achizitie un apartament de 3 camere, situat in Militari Residence, intr-un imobil construit in...

Suprafata 74 mp An 2020 Decomandat Etaj 3 din 6 8.1 Km
Ilfov, 08 Mai '26
...
88.000 €

3 camere, etajul 1, vedere pe spate fara zgomot/ trafic, pretul este usor neg., necesita renovare, dar se poate preda la cheie renovat contra cost, ofera multe facilitati ale zonei, nu se accepta credit,...

Suprafata 72 mp An 1974 Decomandat Etaj 1 din 10 M 18 min. 8.1 Km
Bucuresti, ieri; 08:11
...
94.000 €

apartament 3 camere cf. 2 sporit, situat la intersectia Liviu Rebreanu cu bd. 1 Decembrie 1918, decomandat, curat, fara amenajari, bloc reabilitat, la 2 min. de statii STB, acte la zi, se accepta credit,

Suprafata 60 mp An 1974 Decomandat Etaj 4 din 8 M 19 min. 8.1 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
96.000 €

10/10, terasa O.K, cf. 1, dec., 70 mp, vedere pe spate, liniste, bucatarie patrata, balcon mare-9 mp, dispus pe toate cele 3 cam., geam la baie, fara imbunatatiri, doar termopan si usa metalica, luminos,...

Suprafata 70 mp An 1975 Decomandat Etaj 10 din 10 M 19 min. 8.2 Km
Bucuresti, azi; 12:28
...
117.000 €

Trapezului, confort 1, semidecomnadat, etaj 1 din 4, bloc reabilitat termic, termopane, fara imbunatatiri recente, vedere mixta, situat la 5-6 min metrou 1 Decembrie 1918, acte la zi, se accepta credit

Suprafata 65 mp An 1974 Semidecomandat Etaj 1 din 4 M 5 min. 8.2 Km
Bucuresti, azi; 12:09
...
66.000 €

Strada Sergent Ilie Petre nr. 48, Complex rezidential nou, D+P+6E, Suprafete cuprinse intre 67-71mp mp, 2 gr. sanitare, decomandat, bucatarie inchisa, geam la baie, compartimentare caramida, finisat complet....

Suprafata 68 mp An 2026 Decomandat Etaj demisol din 6 8.2 Km
Ilfov, ieri; 11:57
...
110.000 €

Cauti un apartament cu 3 camere, cu parcare asigurata, intr-un imobil micut cu putini vecini, pozitionat intr-o zona linistita, cu acces rapid spre Bucuresti? A da, si cu Comision 0% Cumparator? :) Fie...

Suprafata 79 mp An 2008 Semidecomandat Etaj 1 din 2 8.2 Km
Ilfov, ieri; 10:30
...
108.000 €

Va propunem un apartament de 3 camere situat in Titan, Jean Steriadi, biserica de lemn, pe strada Fetesti, la numai 15 minute metrou, langa Auchan si Penny. Apartamentul este situat la etajul 1 intr-un...

An 1970 Semidecomandat Etaj 1 din 4 M 12 min. 8.2 Km
Bucuresti, azi; 12:30
...
133.826 €

Apartament 3 camere | Metrou | Preturi Promo + TVA Comision 0 - Direct Dezvoltator Preturi Promotionale - Imobil Nou La pretul afisat de adauga TVA DESCRIERE: Modern si avangardist, Ansamblul Rezidential...

Suprafata 57 mp An 2025 Semidecomandat Etaj 1 din 11 M 16 min. 8.2 Km
Bucuresti, ieri; 16:29
...
160.000 €

Dezvoltatorul Gama Invest va propune spre vanzare un apartament superb cu 3 camere, etaj 4/5, cu suprafata de 124 mp utili, finisat complet, confort 1, decomandat, in ansamblul Gama Residence, Sos. Oltenitei,...

Suprafata 124 mp An 2026 Decomandat Etaj 4 din 5 8.2 Km
Ilfov, 18 Mai '26
...
165.000 €

REF05B4719 Va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Aparatorii Patriei, intr-un imobil construit in anul 2010, disponibil la etajul 1 din 3, cu o suprafata...

Suprafata 72 mp An 2010 Decomandat Etaj 1 din 3 M 15 min. 8.2 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
123.000 €

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc reabilitat termic (izolat interior si exterior), pozitionat in zona 1 Decembrie 1918 – Theodor...

Suprafata 60 mp An 1970 Semidecomandat Etaj 3 din 4 M 3 min. 8.2 Km
Bucuresti, azi; 13:42
...
150.000 €

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, etaj 1/5, 91 mp utili finisat complet, confort 1, in ansamblul Gama Residence, Sos. Oltenitei, nr. 11A intrare Popesti-Leordeni, toate imbunatatirile...

Suprafata 90 mp An 2027 Decomandat Etaj 1 din 5 8.3 Km
Ilfov, 11 Mai '26
...
75.500 €

Eurocasa iti prezinta spre vanzare un apartament de 2 camere, in cartierul Militari Residence. Comision 0% Constructie cadre de beton, caramida Porotherm, izolatie termica de 10cm, finisaje la alegere....

Suprafata 50 mp An 2026 Semidecomandat Etaj 5 din 6 8.3 Km
Ilfov, 19 Mai '26
...
135.000 €

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare 3 camere etaj 11/11 Loc parcare subteran si 2 boxe mari contra cost 10.000 E Centrala bloc eficienta 4 lifturi 3 ap de aer conditional Se vinde...

Suprafata 70 mp An 2010 Decomandat Etaj 11 din 11 8.3 Km
Bucuresti, azi; 12:18
...
217.500 €

LRP Real Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit, ce imbina confortul interior cu o panorama relaxanta, situat la etajul 1 intr-un bloc din cadrul ansamblului rezidential Perla Residence...

Suprafata 98 mp An 2008 Decomandat Etaj 1 din 3 8.3 Km
Ilfov, azi; 11:39
...
250.000 €

Apartament deosebit cu 3 camere, situat intr-un imobil construit in 2008, pe Bulevardul Ionescu Sisesti la nr. 225, intr-o zona linistita si verde a Sectorului 1 – la doar cateva minute de padurea Baneasa...

Suprafata 128 mp An 2007 Decomandat Etaj 3 din 4 8.3 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
127.897 €

Apartament 3 camere Titan Preturi Promotionale +TVA Comision 0 - Direct Dezvoltator Preturi Promotionale - Imobil Nou La pretul afisat se adauga TVA DESCRIERE: Modern si avangardist, Ansamblul Rezidential...

Suprafata 60 mp An 2025 Decomandat Etaj parter din 11 M 17 min. 8.3 Km
Bucuresti, ieri; 16:17
...
225.000 €

va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, cu adevarat special, confort 1, decomandat, etaj 6/8. cu o pozitie exclusivista, in complexul Gama Residence, Sos. Oltenitei, nr 11A, blocul cu Libra...

Suprafata 90 mp An 2016 Decomandat Etaj 6 din 8 8.3 Km
Ilfov, 18 Mai '26
...
112.000 €

Strada Sergent Ilie Petre nr. 48, complex rezidential nou finalizat, D+P+6E, 72 mp, 2 gr. sanitare, 1 balcon, decomandat, bucatarie inchisa, geam la baie, compartimentare caramida, finisat complet. Strada...

Suprafata 72 mp An 2026 Decomandat Etaj 1 din 6 8.3 Km
Ilfov, azi; 09:54
...
66.000 €

Proiect nou, Militari Rezidential Apusului, str. Sg Ilie Petre 48, Chiajna. Apartamente cu 3 camere decomandate, 2 gr. sanitare incalzire in pardoseala, finisate complet, toate utilitatile, se accepta...

Suprafata 67 mp An 2026 Decomandat Etaj demisol din 6 8.3 Km
Ilfov, azi; 13:22
...
162.503 €

Apartament 3 camere zona Titan | Direct Dezvoltator | Preturi Promo + TVA Comision 0 - Direct Dezvoltator Preturi Promotionale - Imobil Nou La pretul afisat de adauga TVA DESCRIERE: Modern si avangardist,...

Suprafata 72 mp An 2025 Semidecomandat Etaj parter din 11 8.3 Km
Bucuresti, 17 Mai '26
...
90.000 €

Va prezentam un apartament de 3 camere situat in Chiajna, pe strada Ilie Petre, intr-un bloc dat in folosinta in 2026 racordat la toate utilitatile. Apartamentul este decomandat, are gresie, faianta,...

Suprafata 68 mp An 2026 Decomandat Etaj 5 din 5 8.3 Km
Ilfov, azi; 12:15
...
95.000 €

Apartament de vanzare cu 3 camere decomandate, situat pe strada Ciucea, Sector 3, intr-un bloc reabilitat termic, construit in anul 1970. Locuinta are o suprafata utila de 64 mp si este situata la etajul...

Suprafata 64 mp An 1970 Decomandat Etaj 4 din 4 M 16 min. 8.3 Km
Bucuresti, 11 Mai '26
...
99.900 €

va prezentam la vanzare pe sos Pantelimon, un apartament de 3 camere decomandat, in suprafata de 72 mp, situat la et 6/9, in bloc reabilitat, constructie 1976, dispune gresie, faianta, parchet, termopan,...

Suprafata 72 mp An 1976 Decomandat Etaj 6 din 9 M 18 min. 8.3 Km
Bucuresti, 04 Mai '26
...
135.000 €

COMISION 0% (zero) *Pentru aceasta propritate nu se percepe comision din partea cumparatorului! *Avantaj cumparator: NU se plateste TVA! *Plata pretului se va efectua in moneda EURO. *Modalitate de plata:...

Suprafata 69 mp An 2009 Semidecomandat Etaj 11 din 11 8.3 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
151.000 €

Va prezentam un apartament de 3 camere situat in zona Trapezului, la 15 minute metrou 1 Decembrie 1918, chiar pe Marin Pazon intr-un bloc de 4 etaje. Apartamentul este decomandat, mobilat si utilat modern,...

Suprafata 73 mp An 2020 Decomandat Etaj 1 din 4 M 14 min. 8.4 Km
Bucuresti, ieri; 18:30
...
108.000 €

Suprafata 68 mp An 1970 Decomandat Etaj 1 din 4 M 13 min. 8.4 Km
Bucuresti, ieri; 10:54
...
98.000 €

statia de tramvai Ozana, confort 1, centrala termica proprie, decomandat, parchet, termopan, usa metalica, cadastru, intabulare

Suprafata 73 mp An 1973 Decomandat Etaj 4 din 4 8.4 Km
Bucuresti, 06 Aprilie '26
...
95.000 €

3 camere confort 1 decomandat, etaj 7/10, cadastru, intabulare, bloc reabilitat, contor de gaze, liber

Suprafata 72 mp An 1978 Decomandat Etaj 7 din 10 8.4 Km
Bucuresti, ieri; 09:34
...
129.500 €

Metrou Titan, 5 minute, reabilitat, amenajat modern, totul nou, in apropiere de Auchan, Lidl,Mega Image, Bebe Tei, P-ta Minis, Gradinite, scoli, parcuri, loc de joaca copiii, zona verde, Liber, 2 balcoane,...

Suprafata 70 mp An 1967 Semidecomandat Etaj 9 din 10 8.4 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
160.000 €

Vand apartament cu 3 camere, situat in zona Titan, aproape de Auchan,

Suprafata 63 mp An 2019 Decomandat Etaj 3 din 5 8.4 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
112.000 €

Agentie imobiliara va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, etaj 4/10, confort 1 sporit, an constructie 1979, suprafata 69,35 mp, cu 2 grupuri sanitare renovate, 2 debarale, cu balcon,...

Suprafata 69 mp An 1979 Decomandat Etaj 4 din 10 8.4 Km
Bucuresti, 23 Martie '26
...
123.000 €

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc reabilitat termic, pozitionat in zona 1 Decembrie 1918 – Theodor Pallady, la aproximativ 8 minute...

Suprafata 60 mp An 1970 Decomandat Etaj 3 din 4 M 6 min. 8.4 Km
Bucuresti, ieri; 12:48
Articole recomandate
A investi sau nu în imobiliare – sfaturi, mituri și cifre

Fix & rent sau fix & flip; Care e treaba cu „metoda leverage”; Nu investiți în ce nu înțelegeți și nu...

17.01.2024 Imobiliare 12.014
Zile libere 2026 - Care sunt sărbătorile legale în 2026 și cum să le transformi în vacanțe

Câte zile libere legale sunt în 2026 * Idei de vacanțe în 2026 cu ocazia zilelor libere legale * Cum...

08.10.2025 Locuri de munca 25.451
Cum se calculează TVA la cumpărarea unui apartament nou, înainte și după 1 august 2025

Patru condiții esențiale pentru a mai beneficia de TVA 9% la unele apartamente; Cu cât se scumpesc apartamentele...

16.07.2025 Imobiliare 10.102

Descopera cele mai noi anunturi vanzari apartamente 3 camere Bucuresti

Pe Anuntul Telefonic gasesti cele mai noi anunturi cu apartamente 3 camere de vanzare in Bucuresti - Ilfov sau alte orase din tara, direct de la proprietari, agentii sau dezvoltatori imobiliari. Fie ca iti doresti un apartament ieftin sau unul modern aflat intr-un ansamblu rezidential, aici gasesti preturi atractive si pentru orice buzunar.