Apartamente 3 camere de vanzare

Subrubrica: 3 camere
...
194.600 €

Apartament de vanzare |3 camere 91mp UTILI| Foarte lumimos | Etaj 3/4 | Dormitoare foarte mari | NouFinalizat 2024 | Zona Lac Straulesti, Sector 1, Bucuresti | Cartier sigur (bariere si paza umana permanenta)...

Suprafata 91 mp An 2024 Decomandat Etaj 3 din 4 0 Km
Atria Urban Resort Bucuresti, azi; 10:18
...
187.500 €

3 camere foarte spatios, nou-finalizat 2024, zona Lac Straulesti – Langa Mall Colosseum, Sector 1, Bucuresti, cartier sigur (bariere si paza umana permanenta), parcuri, piscine, distante mari intre fatade,...

Tur virtual Suprafata 83 mp An 2024 Semidecomandat Etaj 6 din 6 0.1 Km
Atria Urban Resort Bucuresti, azi; 13:47
...
184.000 €

Apartament de vanzare |3 camere semi-decomandat | Terasa 6,5 mp utili | Bucatarie & Living open space I Nou-Finalizat 2024 | Zona Lac Straulesti, Sector 1, Bucuresti I Cartier sigur (bariere si paza umana...

Suprafata 83 mp An 2024 Semidecomandat Etaj 3 din 4 0.2 Km
Atria Urban Resort Bucuresti, ieri; 14:18
...
230.000 €

Apartament 3 camere, confort lux, suprafata utila de 90 mp, la care se adauga doua terase exterioare, una de 17 mp si cealalta de 13 mp, cu vedere la lac si curtea privata. Este compus dintr-o zona de...

Suprafata 90 mp An 2023 Decomandat Etaj parter din 3 1.1 Km
Lakeview Garden Bucuresti, 29 August '25
...
155.900 €

Apartament 3 camere Tip 3B1, suprafata construita 117.40 mp (suprafata utila totala 99.70 mp ce include balconul cu suprafata de 8.80 mp), decomandat, cu bucataria deschisa, orientare N-V. in ansamblul...

Suprafata 100 mp An 2024 Decomandat Etaj 1 din 5 2 Km
Macro Nord Residence Bucuresti, 29 August '25
...
180.000 €

proprietar, ofer spre vanzare un apartament lux 3 camere, cu loc parcare proprietate privata, in sectorul 1, Bucurestii Noi, zona Laminorului, la 1 minut de statia de metrou si de autobuz. Apartamentul...

Suprafata 60 mp An 2013 Semidecomandat Etaj 3 din 5 2.1 Km
Bucuresti, azi; 07:36
...
124.700 €

Apartamentul, situat in Ansamblul Magnolia Urban Residence, este complet finisat si dotat cu 2 aparate de aer conditionat: 12.000 si 9.000 BTU. Apartamentul cu 3 camere tip 3A4 are o suprafata construita...

Suprafata 66 mp An 2024 Decomandat Etaj parter din 6 2.2 Km