Apartamente 2 camere de vanzare

Subrubrica: 2 camere
...
104.900 €

Va propunem spre achizitie un apartament cu 2camere situat intrun bloc reabilitat termic, in zona d-na ghica, vav de parcul plumbuita, renovat integral in 2024, cu finisaje de buna calitate, baia cu fereastra,...

Suprafata 50 mp An 1978 Semidecomandat Etaj 3 din 10 7.3 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
105.000 €

Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti-Leordeni, pe Strada Solstitiului, intr-o zona rezidentiala in plina dezvoltare, in imediata proximitate a Campusului...

Suprafata 59 mp An 2015 Decomandat Etaj 1 din 5 7.3 Km
Ilfov, ieri; 20:50
...
360.000 €

BVN va propune un apartament intr-un complex de lux, spatios 81 mp la etajul 3 dintr-un bloc boutique, construit in 2023. Are balcon, garaj, lift si sistem de incalzire centralizata. Pardoselile sunt...

Suprafata 81 mp An 2023 Semidecomandat Etaj 3 din 5 7.3 Km
Bucuresti, azi; 18:54
...
60.000 €

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, situat in zona 1 Decembrie 1918. Locuinta se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru mutare imediata sau investitie...

Suprafata 35 mp An 1970 Semidecomandat Etaj 9 din 10 7.3 Km
Bucuresti, azi; 06:51
...
92.000 €

Vectorial Broker va prezinta un apartament de 2 camere in Titan, reper 1 Decembrie 1918 Metrou, confort 1 semidecomandat, avand suprafata de 51 mp, cu 1 baie si 1 balcon. Locuinta este situata la etajul...

Suprafata 48 mp An 1973 Semidecomandat Etaj 10 din 10 M 1 min. 7.3 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
79.500 €

Apartament cu 2 camere, decomandat. in suprafata de 57 mp, situat in Allegra Residence la etajul 2 al unui imobil construit in anul 2014, cu regim de inaltime Demisol + Parter + 5 Etaje, avand si loc...

Suprafata 57 mp An 2014 Decomandat Etaj 2 din 5 M 18 min. 7.4 Km
Bucuresti, ieri; 14:25
...
92.000 €

REF03B4515 Vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, pozitionat intr-o zona excelenta, zona Titan - Policlinica Titan. Apartamentul este ideal atat pentru locuit, cat

Suprafata 41 mp An 1977 Decomandat Etaj 1 din 8 7.4 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
137.081 €

COMISION  0% *Pentru aceasta proprietate nu se percepe comision din partea cumparatorului. Preturi: 1600 eur/mp +TVA (21%) *terasa = 500 eur/mp +TVA (21%) *La pretul afisat in prezenta oferta se mai...

Suprafata 138 mp An 2025 Decomandat Etaj 5 din 5 7.4 Km
Bucuresti, azi; 09:16
...
55.000 €

Vanzare apartament 2 camere, mobilat, decomandat, 10 min metrou 1 Decembrie 1918, zona Ozana -Trapezului, strada Burnitei, sector 3

Suprafata 35 mp An 2014 Decomandat Etaj demisol din 4 7.4 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
102.400 €

Priveliste placuta - Confort placut (fonic, termic, design) - Cheltuieli mici de Intretinere lunara - Partial Mobilat si Utilat Va prezentam un apartament cald, luminos, complet mobilat si utilat, situat...

Suprafata 69 mp An 2011 Decomandat Etaj 6 din 8 7.4 Km
Bucuresti, azi; 12:09
...
102.400 €

Suprafata 69 mp An 2011 Decomandat Etaj 6 din 8 7.4 Km
Bucuresti, azi; 19:03
...
115.000 €

REF03B4548 Vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, pozitionat intr-o zona excelenta, zona Titan - Bulevardul 1 Decembrie 1918. Apartamentul este ideal atat pentru locuit, cat

Suprafata 49 mp An 1965 Semidecomandat Etaj 3 din 4 7.4 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
115.000 €

Suprafata 49 mp An 1965 Semidecomandat Etaj 3 din 4 7.4 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
248.049 €

Apartament 2 camere | One Lake Club | Vedere lac | Investitie premium Disponibil acum, apartament cu 2 camere situat in cadrul complexului exclusivist One Lake Club – proiect rezidential premium amplasat...

Suprafata 50 mp An 2025 Semidecomandat Etaj 1 din 10 7.4 Km
Bucuresti, 29 Aprilie '26
...
120.000 €

proprietar vand ap. 2 cam. stradal pe bd. 1 theodor pallady nr 23 bl v10. Titan Auchan 5 min, scoli, gradinite, magazine la 2 minute. Metroul 1 Dec 1918 este chiar cand cobori din scara Ap. are toate...

Suprafata 53 mp An 1979 Semidecomandat Etaj 6 din 10 M 4 min. 7.4 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
89.000 €

2 camere decomandate etajul 1 bloc terminat dupa 1977 bloc reabilitat termic se vinde mobilat sau nemobilat linga piata 1 Decembrie 1918 la 15 minute de metrou magazine scoli gradinite...

Suprafata 45 mp An 1978 Decomandat Etaj 1 din 10 M 17 min. 7.4 Km
Bucuresti, ieri; 17:55
...
105.000 €

Ccp3002 Popesti Leordeni, Berceni, Dimitrie Leonida, Complex Apollo Residence, apartament cu 2 camere cu balcon, spatios, parcare inclusa in pret, centrala proprie, mobilat, utilat, aer conditionat, masina...

Suprafata 43 mp An 2016 Decomandat Etaj 3 din 5 7.5 Km
Ilfov, 30 Martie '26
...
75.000 €

Va propun spre vanzare un apartament de 2 camere, confort 2, situat la etajul 1 din 10, intr-un bloc solid construit in anul 1976, reabilitat termic in 2022, ceea ce asigura costuri reduse de intretinere...

Suprafata 38 mp An 1974 Decomandat Etaj 1 din 10 7.5 Km
Bucuresti, ieri; 21:04
...
62.000 €

Apartament 2 camere situat in Ansamblul Elite Residence Magurele 3. Dispune de: Living: 14.5 mp Dormitor: 12 mp Bucatarie: 8.55 mp Baie: 3.7 mp Vestibul: 208 mp 2 balcoane Ansamblul Elite Residence Magurele...

Suprafata 60 mp An 2023 Decomandat 7.5 Km
Elite Residence Măgurele 3 Ilfov, 26 August '25
...
70.000 €

delfinului adiacent, langa sc gen nr 62, cf2, decomandat, 3/10, balcon inchis, cu renovari, g+f+p+t+um, complet mobilat si utilat nou, aproape piata, bl. reabilitat termic, cadastru intabulare disc

Suprafata 40 mp Decomandat Etaj 3 din 10 7.5 Km
Bucuresti, 11 Aprilie '26
...
71.000 €

apartament 2 camere etaj 8/10, 40mp, decomandat, mobilat, utilat, aer conditionat, bloc reabilitat, parchet, gresie, faianta, aer conditionat, usa metalica.

Suprafata 40 mp An 1973 Decomandat Etaj 8 din 10 7.5 Km
Bucuresti, azi; 12:50
...
96.000 €

Va prezentam un apartament de 2 camere decomandat , confort 1, situat intr-un bloc reabilitat termic, renovat total, gresie, faianta, parchet, termopan, usi schimbate, instalatii electrice si sanitare...

Suprafata 48 mp An 1974 Decomandat Etaj 2 din 4 7.5 Km
Bucuresti, azi; 11:57
...

Apartament confort lux situat in Complex Namdar Belsugului. Descopera Namdar Belsugului, un proiect rezidential inovator amplasat in inima dinamica a zonei Militari. Aici vei gasi 50 de apartamente moderne,...

Suprafata 52 mp An 2024 Decomandat Etaj 4 din 4 7.5 Km
Namdar Belsugului Bucuresti, 29 August '25
...
175.000 €

Apartament 2 camere de vanzare – Etaj 1 – Aviatiei Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, intr-un imobil bine intretinut, amplasat intr-una dintre cele mai apreciate...

Suprafata 53 mp An 1984 Decomandat Etaj 1 din 4 M 5 min. 7.5 Km
Bucuresti, ieri; 14:36
...
175.000 €

Suprafata 54 mp An 1984 Decomandat Etaj 1 din 4 M 5 min. 7.5 Km
Bucuresti, ieri; 14:37
...
65.000 €

Parc Morarilor, Kaufland, cf.2, etaj 1, balcon inchis, 40 mp, complet renovat, g+f+p+t+um, bl. reabilitat termic, scara curata, aproape scoala, gradinita, cadastru intabulare, merita vazut, disc.

Suprafata 40 mp Etaj 1 din 10 7.5 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
100.000 €

REF03B4701 Vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, pozitionat intr-o zona excelenta, zona Titan - Policlinica Titan. Apartamentul este ideal atat pentru locuit, cat

Suprafata 45 mp An 1981 Decomandat Etaj 3 din 10 7.5 Km
Bucuresti, 06 Mai '26
...
77.000 €

Apartament doua camere de 50 mp in Popesti Leordeni, str. Echinoctiului, bloc prevazut cu o curte proprie cu parcare si prevazut cu pod ca spatiu in plus de depozitare. In capatul strazii se afla scoala,...

Suprafata 50 mp An 2013 Decomandat Etaj 3 din 3 7.5 Km
Ilfov, 08 Mai '26
...
80.000 €

renovat, mobilat si utilat, gresie, faianta, parchet, termopane, usa metalica, curat, bloc nereabilitat, RS2.

Suprafata 48 mp An 1968 Semidecomandat Etaj 3 din 4 M 14 min. 7.5 Km
Bucuresti, azi; 09:48
...
53.000 €

Va prezentam spre vanzare un apartament tip studio cu 2 camere, complet mobilat si utilat, situat la demisolul unui bloc cu 5 nivele, construit in 2013, in cadrul complexului rezidential Sud Residence....

Suprafata 35 mp An 2013 Semidecomandat Etaj demisol din 5 7.5 Km
Ilfov, azi; 10:16
...
72.000 €

apartament situat in cartier linistit, bloc reabilitat si anvelopat, fara risc seismic, pt. orice alte detalii contactati-ma! Pret negociabil;

Suprafata 38 mp An 1974 Decomandat Etaj 4 din 10 7.5 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
150.000 €

Bucurestii Vechi si Noi va ofera spre achizitie un apartament cu doua camere in Condominiul Lebada Residence, in Orasul Pantelimon. Construit in zona de Est a Capitalei, pe malul Lacului Pantelimon,...

Suprafata 80 mp An 2021 Semidecomandat Etaj 6 din 7 M 14 min. 7.6 Km
Ilfov, azi; 16:34
...
81.500 €

P/8, cf. 1, decomandat, 52 mp, bucatarie patrata 10 mp, vedere superba, centrala termica, bloc 1986, reabilitat termic, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, calorifere noi, acte ok, loc parcare...

Suprafata 52 mp An 1986 Decomandat Etaj parter din 8 7.6 Km
Bucuresti, azi; 15:43
...
94.000 €

Prelungirea Ghencea, Alunului, apartament cu 2 camere, decomandat, imobil construit in 2017, parcare proprie, aflat la etajul 3/3, cu suprafata totala:72,15 mp, centrala termica, bucatarie mobilata

Suprafata 72 mp An 2017 Decomandat Etaj 3 din 3 7.6 Km
Ilfov, azi; 10:26
...
109.500 €

2 camere confort 1 decomandat, mobilat, etaj 9/10, gresie, faianta, parchet, termopan, 56 mp, bloc 1984, cadastru, intabulare, bloc reabilitat

Suprafata 56 mp An 1983 Decomandat Etaj 9 din 10 7.6 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
119.001 €

Apartament cu 2 camere de vanzare, semidecomandat, situat la intersectia dintre 1 Decembrie 1918 si Titan, la 10 metri de gura de metrou 1 Decembrie 1918, la etajul 6 din 10, cu balcon inchis si bucatarie...

Suprafata 50 mp An 1975 Semidecomandat Etaj 6 din 10 7.6 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
119.000 €

Suprafata 50 mp An 1975 Semidecomandat Etaj 6 din 10 7.6 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
90.500 €

Agentia Apulum 94, va prezinta spre vanzare un Apartament 2 camerea finisat premium, situat intr-un imobil modern cu regim de inaltime P+6E+7 retras. Apartamentul este pozitionata la etajul 6 din 7,...

Suprafata 49 mp An 2024 Decomandat Etaj 6 din 7 7.6 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
78.000 €

ap. 2 camere, Rezidential Apusului 2, str. Acvilei, 52 mp, bloc cu lift, anul constructiei 2022, decomandat, etaj 1 din 6, mobilat complet , dresing pe hol, balcon inchis in termopan, centrala termica,...

Suprafata 52 mp An 2022 Decomandat Etaj 1 din 6 7.6 Km
Ilfov, azi; 16:18
...
167.000 €

VG Real Estate va propune spre vanzare un apartament situat in zona Pipera, ideal pentru investitie Informatii generale • Tipul apartamentului: 2 camere, tip: open-space. • Suprafata: • Utila: 62...

Suprafata 54 mp An 2025 Semidecomandat Etaj 1 din 9 7.6 Km
Bucuresti, 05 Octombrie '25
...
145.000 €

vanzare apartament 2 camere, confort I, decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil P+10, an constructie 1985- reabilitat termic. Apartamentul are o suprafata utila de 56 mp+ 1 balcon de 4 mp ( 60 mp...

Suprafata 56 mp An 1985 Decomandat Etaj 3 din 10 7.7 Km
Bucuresti, 06 Mai '26
...
110.000 €

Apartamentul se vinde exact cum se vede in poze cu un aer primitor si cu mult bun gust, contorizat individual (apa, gaz, curent, centrala proprie). Apartamentul dispune de un spatiu generos avand o bucatarie...

An 2021 Decomandat Etaj 5 din 5 M 17 min. 7.7 Km
Ilfov, azi; 08:00
...
220.000 €

Apartament cu doua camere in zona deosebita in One Lake Club, etaj 3 din 4, lift, se poate cumpara cu sau fara loc parcare, totul nou, constructie solida, merita vazut, pret negociabil

Suprafata 55 mp An 2025 Decomandat Etaj 3 din 4 M 12 min. 7.7 Km
Bucuresti, ieri; 11:57
...
81.000 €

blocul este construit pe cadre si grinzi de beton armat de o clasa superioara, iar pentru peretii exteriori, dar si pentru cei interiori, dezvoltatori raman fideli caramizilor tip Porotherm si izolatiei...

Suprafata 40 mp An 2024 Etaj 2 din 6 M 10 min. 7.7 Km
Bucuresti, 04 Mai '26
...
103.576 €

dezvolator, ofer spre vanzare apartament 2 camere finalizat mutare rapida, decomandat, etaj 1/4, Ozana, Titan, 0 comision. Apartament de 2 camere decomandat, situat la etaj 4, avand o suprafata de 53,5...

Suprafata 54 mp An 2023 Decomandat Etaj 4 din 4 M 14 min. 7.7 Km
Bucuresti, azi; 13:42
...
85.000 €

- Vanzare ap. 2 camere cu mansarda zona Prelungirea Ghencea Cartierul Latin Bragadiru Strada Iernii situat la etajul 2+mansarda / P+2+M - Compartimentare etajul 2 - Living, dormitor, baie, bucatarie,...

Suprafata 113 mp An 2020 Decomandat Etaj 2 din 2 7.7 Km
Ilfov, azi; 14:30
...
76.500 €

apartamentele beneficiaza bransamente individuale la toate utilitatile, instalatii electrice cupru, tamplarie PVC de culoare alba si glafuri interior/exterior. Apartamentul beneficiaza inlcusiv de centrala...

Suprafata 59 mp An 2025 Decomandat Etaj 2 din 6 M 9 min. 7.7 Km
Bucuresti, azi; 07:58
...
79.990 €

Vanzare apartament 2 camere decomandate, etaj 8/8, bloc 1985 reabilitat termic, situat pe str. Rascoala de la 1907. Suprafata totala 60 mp, incluzand 2 balcoane (10 mp). Dotat cu centrala termica proprie....

Suprafata 60 mp An 1985 Decomandat Etaj 8 din 8 7.7 Km
Bucuresti, azi; 12:00
...
152.000 €

Agentia Imobiliara Apulum 94 va prezinta un apartament tip studio, cu dormitor separat, situat intr-un bloc nou, cu acces din Sos. Fabrica de Glucoza catre zonele Barbu Vacarescu, Calea Floreasca, Cartier...

Suprafata 39 mp An 2025 Semidecomandat Etaj 6 din 11 M 12 min. 7.7 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
109.000 €

REF03B4747 Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Ozana, intr-un imobil construit in anul 2008 , disponibil la etajul 6 din 6, cu o suprafata utila...

Suprafata 61 mp An 2008 Decomandat Etaj 6 din 6 M 8 min. 7.7 Km
Bucuresti, azi; 15:13
Articole recomandate
Zile libere 2026 - Care sunt sărbătorile legale în 2026 și cum să le transformi în vacanțe

Câte zile libere legale sunt în 2026 * Idei de vacanțe în 2026 cu ocazia zilelor libere legale * Cum...

08.10.2025 Locuri de munca 24.585
Randament și amortizare in imobiliare