Terenuri de vanzare

Subrubrica: teren
...
420.000 €

B-North Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan cu pozitionare strategica pe Soseaua Fundeni, intr-o zona mixta, aflata in dezvoltare, cu acces rapid catre zone rezidentiale, comerciale...

Suprafata 600 mp Intravilan 10.2 Km
Bucuresti, azi; 11:03
...
300 €

vand teren str. Sportului, 230 mp, deschidere: 11, 20 ml intre case, urbanism p + 2E, toate utilitatile, 400€ mp. Discutabil

Suprafata 230 mp Intravilan Deschidere 20 ml 10.2 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
244.000 €

Se vinde teren situat pe soseaua Colentina la nr. 370 (100 de metri de sos. Sportului). 407 mp. cu deschidere 11 metri. Utilitati, fara gaze ( la 10 m). Pe teren se afla casa demolabila 3 camere si anexe...

Suprafata 407 mp Intravilan Deschidere 11 ml 10.2 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
99.990 €

agentie imobiliara vinde in exclusivitate, teren intravilan, pozitionat stradal, langa raul Ciorogarla, ocazie, oferta reala, unica, teren cu posibilitate parcelare, chiar la drumul principal, langa statie...

Suprafata 2.000 mp Intravilan Deschidere 19 ml 10.3 Km
Ilfov, 18 Mai '26
...
107.000 €

🚀 Reducere de pret: 107.000€ (doar 113€/mp) Evaluat in zona la 140-160€/mp – Pret calibrat pentru vanzare rapida! Esti in cautarea unui teren care sa nu fie „vagon”? Aceasta este o anomalie pozitiva in...

Suprafata 941 mp Intravilan Deschidere 48 ml 10.3 Km
Ilfov, 12 Mai '26
...
226.260 €

Compania Imobiliara Apulum94 va propune un teren situat in comuna Buda, pe o strada mai retrasa dar foarte apropiata de Soseaua Alexandriei. Terenul este situat intre case, si are in fata curent si gaze....

Suprafata 3.771 mp Intravilan Deschidere 40 ml 10.3 Km
Ilfov, 19 Mai '26
...

Proprietar vand 4.500 mp teren intravilan, strada Grigore Antipa, Otopeni soseaua Odai cu acces din sensul giratoriu

Suprafata 4.500 mp Intravilan Deschidere 26 ml 10.4 Km
Ilfov, azi; 09:45
...
107.000 €

Sos Fundeni 340mp situat pe colt dubla deschidere are urbanism p+2

Suprafata 340 mp Intravilan Deschidere 30 ml 10.5 Km
Bucuresti, azi; 09:40
...
259.050 €

Oportunitate de investitie in Domnesti – teren ideal pentru dezvoltare rezidentiala. Va prezentam un teren cu potential excelent, situat in Domnesti, in imediata apropiere a Bisericii Catichea, intr-o...

Suprafata 4.710 mp Intravilan Deschidere 21 ml 10.5 Km
Ilfov, 14 Mai '26
...
85.000 €

Compania Imobiliara Apulum94 va propune un teren situat in Domnesti- Ciutaci- Drumul Targului. Terenul este situat in apropiere de padure, in jur sunt case si loturi libere. Are o dubla deschidere,...

Suprafata 1.000 mp Intravilan Deschidere 29 ml 10.5 Km
Ilfov, 19 Mai '26
...
1.050.000 €

Va propunem spre vanzare un teren cu o surafata de 5000mp si o deschidere de aproximativ 35mp situat in zona Metro Berceni. Teren drept, fara denivelari, ideal pentru constructie. Are deschidere la 2...

Suprafata 5.000 mp Intravilan Deschidere 35 ml 10.5 Km
Bucuresti, 18 Mai '26