Apartamente 2 camere de vanzare

Subrubrica: 2 camere
...
90.000 €

Pretul pentru vanzarea in rate se va calcula in fuctie de avans si perioada platiI ratelor, dar nu mai mult de 24 luni! Vezi in josul pagini lista de preturi. Preturile afisate includ TVA! Vanzare Apartamente...

Suprafata 68 mp An 2025 Decomandat Etaj 1 din 4 4.7 Km
Ilfov, 12 Mai '26
...
75.000 €

Suprafata 57 mp An 2025 Decomandat Etaj parter din 4 4.7 Km
Ilfov, 15 Mai '26
...
149.000 €

Apartament cu 2 camere situat la mansarda unui imobil istoric construit in anul 1933, amplasat pe Bulevardul Lascar Catargiu, una dintre cele mai elegante si apreciate artere din Bucuresti. Proprietatea...

Suprafata 75 mp An 1933 Semidecomandat Etaj din 1 M 4 min. 4.7 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
88.000 €

comision 0% *Pentru aceasta propritate nu se percepe comision din partea cumparatorului! *Pentru aceasta propritate NU se plateste TVA! *Pretul se va plati in moneda EURO! *Modalitate de plata: Surse...

Suprafata 36 mp An 1962 Semidecomandat Etaj demisol din 2 4.7 Km
Bucuresti, azi; 14:29
...
129.000 €

Proprietar apartament 2 camere semidecomandat mobilat, utilat, curat, ideal pentru investitie, doua balcoane, vedere pe spate, centrala proprie de bloc, termopan, lambriuri, gresie, faianta, cada si aerisire...

Suprafata 46 mp Semidecomandat Etaj 6 din 7 4.7 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
72.632 €

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -72.632 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract...

Suprafata 39 mp An 2026 Semidecomandat Etaj 1 din 3 4.7 Km
Bucuresti, ieri; 11:03
...
97.000 €

Agentia Imobiliara Apulum 94, va prezinta spre vanzare Apartament 2 camere, cu suprafata utila de 48.33mp, situat la etajul 1 intr-un bloc cu 9 etaje. Locuinta beneficiaza de incalzire centralizata insa...

Suprafata 48 mp An 1965 Decomandat Etaj 1 din 9 M 5 min. 4.7 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
97.800 €

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 97.800 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita...

Suprafata 64 mp Decomandat Etaj 1 din 11 4.7 Km
Bucuresti, ieri; 16:30
...
88.000 €

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract...

Suprafata 42 mp An 2027 Semidecomandat Etaj parter din 3 4.7 Km
Bucuresti, ieri; 15:45
...
91.800 €

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract...

Suprafata 61 mp Semidecomandat Etaj 1 din 3 4.7 Km
Bucuresti, ieri; 14:15
...
93.170 €

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 54,10mp, etaj 4/4,lift, finisat complet premium...

Suprafata 54 mp An 2025 Semidecomandat Etaj 4 din 4 4.7 Km
Codrea Estate Bucuresti, azi; 09:43
...
108.295 €

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 68,70mp, etaj 4/4,lift, finisat complet premium,...

Suprafata 69 mp An 2025 Semidecomandat Etaj 4 din 4 4.7 Km
Codrea Estate Bucuresti, azi; 09:43
...
88.400 €

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 88.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita...

Suprafata 56 mp Semidecomandat Etaj 1 din 11 4.7 Km
Bucuresti, ieri; 10:30
...
145.000 €

decomandat, zona deosebita. Bucurestii Vechi si Noi va propune spre achizitie un apartament cochet cu doua camere, in cartierul Dorobanti, pe strada Constantin Aricescu. Apartamentul este situat la etajul...

Suprafata 45 mp An 2016 Decomandat Etaj 3 din 4 M 19 min. 4.7 Km
Bucuresti, azi; 12:42
...
107.538 €

Va propunem spre vanzare apartament de 2 camere, decomandat, suprafata utila totala 57,25 mp, etaj 1/4, finisaje premiun, baie echipata complet (cada/cabina de dus, lavoar, vas wc ), centrala termina...

Suprafata 58 mp An 2026 Decomandat Etaj 1 din 4 4.7 Km
Codrea Estate Bucuresti, azi; 09:43
...
96.000 €

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan- Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 euro+tva pentru un avans de 15% la antecontract...

Suprafata 61 mp An 2026 Semidecomandat Etaj 1 din 3 4.7 Km
Bucuresti, ieri; 15:09
...
79.000 €

Agentia Imobiliara Apulum 94, va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere ce se afla la o distanta de 10 min. mers pana la metrou Piata Sudului. Bloc reabilitat termic. Apartament călduros cu...

Suprafata 52 mp An 1974 Semidecomandat Etaj 9 din 10 M 7 min. 4.7 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
120.000 €

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Parcul Floreasca, intr-un imobil cu regim de inaltime S+P+4. Locuinta este amplasata la parter si are o suprafata totala de aproximativ 40...

Suprafata 34 mp An 1960 Semidecomandat Etaj parter din 4 4.7 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
111.500 €

🏠 De vanzare – Apartament 2 camere, 80.20 m² utili totali – Sector 3, Bucuresti 📍 Adresa: Strada Gura Calitei nr. 195, Sector 3, Bucuresti 💰 Pret: 111500 euro cu tva inclus 📞0762 219 696 cere oferta...

Suprafata 80 mp An 2026 Decomandat Etaj 4 din 4 4.7 Km
Codrea Estate Bucuresti, azi; 09:43
...
116.990 €

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie,...

Suprafata 57 mp An 2025 Decomandat Etaj 1 din 3 4.7 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
117.900 €

Suprafata 58 mp An 2025 Decomandat Etaj 1 din 3 4.7 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
95.000 €

suprafata de 40 mp utili si balcon de 2.5 mp, et. 3/7, vedere spre spatele blocului, liniste, neg. Apartament situat ultracentral in vecinatatea Parcurilor Cismigiu, Izvor si Operei, intre cartierele...

Suprafata 43 mp An 1960 Semidecomandat Etaj 3 din 7 M 12 min. 4.7 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
93.170 €

Apartament 2 camere, 62.15 mpc, Pallady/ Titan, finalizat! Apartament modern, spatios, situat pe Gura Calitei 195, sector 3, Bucuresti. Bloc nou, finisaje premium, compartimentare excelenta. Cladire finalizata....

Suprafata 40 mp An 2026 Semidecomandat Etaj 4 din 4 4.7 Km
Codrea Estate Bucuresti, azi; 09:43
...
103.727 €

apartament 2 camere – 64.10 mpc – Pallady/ Titan. Apartament modern, spatios, situat pe Gura Calitei 195, sector 3, Bucuresti. Bloc nou, finisaje premium, compartimentare excelenta. Cladire finalizata,...

Suprafata 64 mp An 2026 Decomandat Etaj 2 din 4 4.8 Km
Codrea Estate Bucuresti, azi; 09:43
...
83.250 €

Ultimele apartamente! In curs de finalizare - Predare vara 2026 Direct dezvoltator - Comision 0% Titan - Pallady - metrou Teclu Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in zona...

Suprafata 55 mp An 2025 Decomandat Etaj 2 din 3 4.8 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
118.500 €

Apartament 2 camere Oferta completa este disponibila pe site-ul TNS Imobiliare – www.tns-imobiliare.ro Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, situat intr-un bloc nou, construit la standarde...

Suprafata 58 mp An 2026 Decomandat Etaj 1 din 3 4.8 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
116.500 €

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2026 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie,...

Suprafata 58 mp An 2025 Decomandat Etaj 1 din 3 M 18 min. 4.8 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
73.554 €

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 73.554...

Suprafata 51 mp An 2026 Decomandat Etaj 1 din 5 4.8 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
89.256 €

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 89.256...

Suprafata 67 mp An 2026 Decomandat Etaj 2 din 5 4.8 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
105.000 €

statia de metrou Eroii Revolutiei la 7 minute, comision 0, 7 min 1/4 semidec., 42 mp, 2 camere, se vinde complet mobilat si utilat, bloc 2011, luminos, centrala proprie, zona verde

Suprafata 42 mp An 2011 Semidecomandat Etaj 1 din 4 4.8 Km
Bucuresti, ieri; 08:05
...
127.000 €

va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, in suprafata de 47 mp, situat la et. 2/3, in bloc reabilitat constructie 1962, confort 1, renovat, cu imbunatatiri, instalatii electrice...

Suprafata 47 mp An 1960 Decomandat Etaj 2 din 3 4.8 Km
Bucuresti, 12 Mai '26
...
79.900 €

Se vinde un apartament de 2 camere, cu farmec si potential urias,  intr-o cladire interbelica, cu fatada recent reabilitata,pe strada Sfintii Voievozi. Apartamentul dispune de imbunatatiri precum: instalatie...

Suprafata 45 mp An 1940 Semidecomandat M 11 min. 4.8 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
96.000 €

Negociabil, parter/ 8 totul nou. Instalatii electrice si termice moderne. Amplasat pe Soseaua Viilor, cateva minute de metrou Eroii Revolutiei si Parcul Carol. Bloc reabilitat termic, curat bine intretinut,...

Suprafata 47 mp An 1964 Decomandat Etaj parter din 8 M 4 min. 4.8 Km
Bucuresti, azi; 14:22
...
90.600 €

APARTAMENT 2 CAMERE  COMISION 0%    ANSAMBLUL NOU RAHOVA    DOTARI PREMIUM ​​​​​​​FINALIZARE SFARSITUL ANULUI 2026 Esti in cautarea unui apartament spatios, elegant, cu o priveliste frumoasa si cu o...

Suprafata 48 mp An 2026 Semidecomandat Etaj 10 din 10 4.8 Km
Bucuresti, azi; 09:33
...
107.600 €

Apartament 2 camere, ansamblul nou Rahova, dotari premium, comision 0%. Esti in cautarea unui apartament spatios, elegant, cu o priveliste frumoasa si cu o arhitectura moderna? Atunci Tower Residence este...