Apartamente 2 camere de vanzare

Subrubrica: 2 camere
...

Escape Residence apartament cu 2 camere, confort 1. Apartamentul are o terasa de 7.08 mp. Suprafata construita locuinta: 65.09 m2 Suprafata construita totala: 72.17 m2 Suprafata utila totala: 51.66 m2...

Suprafata 52 mp An 2023 Decomandat Etaj 5 din 7 93.9 Km
Escape Residence Bucuresti, 27 August '25
...
199.000 €

VG Real Estate va propune spre achizitie un apartament de 2 camere, situat in zona Floreasca, o locatie deosebita, cu acces facil catre restaurante, cafenele, magazine si spatii verzi. Apartamentul este...

Suprafata 64 mp An 2020 Semidecomandat Etaj 2 din 6 93.9 Km
Bucuresti, ieri; 12:18
...
111.500 €

🏠 De vanzare – Apartament 2 camere, 80.20 m² utili totali – Sector 3, Bucuresti 📍 Adresa: Strada Gura Calitei nr. 195, Sector 3, Bucuresti 💰 Pret: 111500 euro cu tva inclus 📞0762 219 696 cere oferta...

Suprafata 80 mp An 2026 Decomandat Etaj 4 din 4 93.9 Km
Codrea Estate Bucuresti, azi; 09:43
...
93.170 €

Apartament 2 camere, 62.15 mpc, Pallady/ Titan, finalizat! Apartament modern, spatios, situat pe Gura Calitei 195, sector 3, Bucuresti. Bloc nou, finisaje premium, compartimentare excelenta. Cladire finalizata....

Suprafata 40 mp An 2026 Semidecomandat Etaj 4 din 4 93.9 Km
Codrea Estate Bucuresti, azi; 09:43
...
107.538 €

Va propunem spre vanzare apartament de 2 camere, decomandat, suprafata utila totala 57,25 mp, etaj 1/4, finisaje premiun, baie echipata complet (cada/cabina de dus, lavoar, vas wc ), centrala termina...

Suprafata 58 mp An 2026 Decomandat Etaj 1 din 4 93.9 Km
Codrea Estate Bucuresti, azi; 09:43
...
103.727 €

apartament 2 camere – 64.10 mpc – Pallady/ Titan. Apartament modern, spatios, situat pe Gura Calitei 195, sector 3, Bucuresti. Bloc nou, finisaje premium, compartimentare excelenta. Cladire finalizata,...

Suprafata 64 mp An 2026 Decomandat Etaj 2 din 4 93.9 Km
Codrea Estate Bucuresti, azi; 09:43
...
108.295 €

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 68,70mp, etaj 4/4,lift, finisat complet premium,...

Suprafata 69 mp An 2025 Semidecomandat Etaj 4 din 4 93.9 Km
Codrea Estate Bucuresti, azi; 09:43
...
108.172 €

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady. Comision 0%. Pret proprietate: -108.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract...

Suprafata 91 mp Decomandat Etaj parter din 10 93.9 Km
Bucuresti, ieri; 09:42
...
93.170 €

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 54,10mp, etaj 4/4,lift, finisat complet premium...

Suprafata 54 mp An 2025 Semidecomandat Etaj 4 din 4 93.9 Km
Codrea Estate Bucuresti, azi; 09:43
...
135.900 €

Apartament 2 camere decomandat – Gara Obor / Pantelimon – centrala proprie, loc de parcare, reabilitat termic 2025. Apartament 55 mp utili, situat la etajul 2 din 10, intr-un bloc construit in 1985,...

Suprafata 55 mp An 1985 Decomandat Etaj 2 din 10 M 19 min. 93.9 Km
Bucuresti, ieri; 20:36
...
102.172 €

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady. Comision 0%. Pret proprietate: -102.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract...

Suprafata 91 mp Decomandat Etaj parter din 10 94 Km
Bucuresti, ieri; 10:12
...
165.000 €

De vanzare: apartament 2 camere in complexul Hercesa Vivenda, complet mobilat si utilat. Ofer spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in prestigiosul complex Hercesa Vivenda, cu finisaje...

Suprafata 50 mp An 2021 Semidecomandat Etaj 10 din 11 M 11 min. 94 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
89.000 €

Va oferim spre vanzare un apartament deosebit, cf. I sporit, cu o compartimentare interesanta, foarte spatios,doua balcoane, bloc anvelopat cu acces imediat la metrou si celelalte mijloace de transport,...

Suprafata 60 mp An 1970 Circular Etaj 6 din 10 M 6 min. 94 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
178.000 €

Zona: Sisesti – punct de reper fostul restaurant „2 Cocosi”, intersectie cu Bd. Bucuresti-Targoviste La doar cateva minute de mers pe jos de statia de metrou Straulesti Caracteristici: Complex rezidential...

Suprafata 61 mp An 2025 Semidecomandat Etaj 2 din 10 94 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
92.000 €

2 camere, cf 2 sporit, 46.70 mp, renovat, g+f+p+t, pret neg

94 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
105.000 €

VB3026334 Vectorial Broker va prezinta un apartament de 2 camere in Basarabia, reper Costin Georgian, confort 1 semidecomandat, avand suprafata de 50 mp, cu o baie si un balcon inchis cu geam termopan,...

Suprafata 50 mp An 1976 Semidecomandat Etaj 5 din 9 M 4 min. 94 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
129.500 €

2 camere + garaj subsol, 6/8, constructie 2010, 53 mp + 15 mp, mobilat si utilat, centrala proprie, termopan, parchet, gresie, faianta, aer cond., geam baie, bloc curat (scari marmura), zona linistita,...

Suprafata 53 mp An 2010 Decomandat Etaj 6 din 8 94 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
112.000 €

Diham, benzinaria OMV, ctie 1980, cf1, decomandat, 4/10 balcon inchis, 55mp, renovat g+f+p+t+um, amenajat, mobilat si utilat, bl reabilitat termic, metrou 6-7 minute, cadastru intabulare disc.

Suprafata 55 mp An 1980 Decomandat Etaj 4 din 10 94 Km
Bucuresti, 11 Aprilie '26
...
127.000 €

va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, in suprafata de 47 mp, situat la et. 2/3, in bloc reabilitat constructie 1962, confort 1, renovat, cu imbunatatiri, instalatii electrice...

Suprafata 47 mp An 1960 Decomandat Etaj 2 din 3 94 Km
Bucuresti, 12 Mai '26
...
360.000 €

BVN va propune un apartament intr-un complex de lux, spatios 81 mp la etajul 3 dintr-un bloc boutique, construit in 2023. Are balcon, garaj, lift si sistem de incalzire centralizata. Pardoselile sunt...

Suprafata 81 mp An 2023 Semidecomandat Etaj 3 din 5 94 Km
Bucuresti, ieri; 18:54
...
145.000 €

Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, suprafat 47 mp, etaj 2/3, an 1960, bloc reabilitat termic, centrala de bloc, vedere libera,luminos, mobilat utilat gata de mutare Zona Floreasca...

Suprafata 47 mp An 1960 Decomandat Etaj 2 din 3 M 16 min. 94 Km
Bucuresti, 22 Mai '26
...
99.900 €

6/8, cf. 1, dec., 51 mp, bloc 1984, reabilitat termic, 2 lifturi, Centrala Termica, bucatarie mare, patrata, mobilata, orientat pe Est, luminos, amenajat, 2 debarale, gresie, faianta, parchet, usa metalica,...

Suprafata 51 mp An 1984 Decomandat Etaj 6 din 8 M 13 min. 94 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
107.000 €

Se vinde apartament cu 2 camere situat pe sos Baicului in apropiere de LIDL Pantelimon, Mega Mall la 10 min., bloc in curs de reabilitare, 2 balcoane, etaj 8/10, centrala termica proprie, semi-decomandat,...

Suprafata 50 mp An 1985 Semidecomandat Etaj 8 din 10 M 17 min. 94.1 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
110.000 €

apartament 2 camere, decomandat, renovat total. In proximitate mijloace de transport (statie STB - 143, 101; tramvai 14, 36), Lidl, Profi, unitati scolare, locuri de joaca, Mega Mall, Agentie imobiliara,

Suprafata 50 mp An 1984 Decomandat Etaj parter din 10 M 19 min. 94.1 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
94.900 €

VB3025905 Vectorial Broker va prezinta un apartament de 2 camere in BASARABIA, reper Diham, confort 1 decomandat, avand suprafata de 50 mp, cu o baie si un balcon inchis cu geam termopan, pe suprafata...

Suprafata 50 mp An 1972 Decomandat Etaj 7 din 9 M 7 min. 94.1 Km
Bucuresti, 17 Mai '26
...
163.000 €

apartament decomandat situat in zona de nord Baneasa Straulesti. Edificat in 2024, liber, accept credit

Suprafata 45 mp Decomandat Etaj 6 din 10 94.1 Km
Bucuresti, 17 Mai '26
...
86.000 €

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Basarabia in apropiere de Zona Diham si bulevardul Chisinau, Parcul national si Arena nationala la 5 min. distanta, metroul Costin Georgian...

Suprafata 52 mp An 1970 Semidecomandat Etaj 8 din 9 M 8 min. 94.1 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
101.900 €

Pozitionare foarte buna, langa Lidl Pantelimon, metroul Iancului la 10min. Ap. 2 camere intrun bloc stradal reabilitat termic, vederea fiind pe spate, beneficiind de liniste, 53mp, avand imbunatatiri,...

Suprafata 53 mp An 1979 Semidecomandat Etaj 2 din 10 M 18 min. 94.1 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
99.900 €

Va oferim spre vanzare un apartament, cu 2 camere situat adiacent bulevardului Chisinau la doar 10-12 min. de metroul Costin Georgian, este ferit de galagie find dispus in plan 2 cu o vedere libera la...

Suprafata 52 mp An 1984 Decomandat Etaj 6 din 8 M 13 min. 94.1 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
73.554 €

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 73.554...

Suprafata 51 mp An 2026 Decomandat Etaj 1 din 5 94.1 Km
Bucuresti, ieri; 14:33
...
89.256 €

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 89.256...

Suprafata 67 mp An 2026 Decomandat Etaj 2 din 5 94.1 Km
Bucuresti, ieri; 14:33
...
95.000 €

REF03B4630 Vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, pozitionat intr-o zona excelenta, zona Basarabia. Apartamentul este ideal pentru locuit,

Suprafata 47 mp An 1972 Decomandat Etaj 7 din 9 M 8 min. 94.1 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
82.000 €

2 camere cf 2 semidecomandat, bloc 1958, bloc reabilitat termic, centrala de apartament, 39mp, langa mall, parcuri, stadion, piata etc

Suprafata 40 mp An 1958 Semidecomandat Etaj 2 din 4 M 19 min. 94.1 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
82.000 €

2 camere cf. 2 semidecomandate, etajul 2/3, cu centrala, geam la baie, blocul este in curs de reabilitate, la 5 minute de mall, parcuri, stadion etc,

Suprafata 40 mp Etaj 2 din 3 94.1 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
107.000 €

VB3026173 Vectorial Broker va prezinta un apartament de 2 camere in BASARABIA, reper Chisinau, confort 1 decomandat, avand suprafata de 51 mp, cu o baie si un balcon inchis cu geam termopan, pe suprafata...

Suprafata 51 mp An 1982 Decomandat Etaj 4 din 8 M 19 min. 94.1 Km
Bucuresti, 20 Mai '26
...
110.000 €

adiacent ctie 1985, metrou costin giorgian 5 minute, decomandat, 5/8, balcon inchis, bl. reabilitat termic, complet renovat, g+f+p+t+um, isn, ien, scara curata, cadastru intabulare disc.

Suprafata 53 mp An 1985 Decomandat Etaj 5 din 8 94.2 Km
Bucuresti, 11 Aprilie '26
...
100.000 €

Va oferim spre vanzare un apartament situat la 10 min. aproximativ de statia de metrou Costin Georgian si la 5 min. de Parcul National si Arena Nationala, situat in plan 2, bloc construit in 1981, fara...

Suprafata 54 mp An 1981 Decomandat Etaj 3 din 8 M 14 min. 94.2 Km
Bucuresti, 22 Mai '26
...
115.000 €

Se vinde un apartament exclusiv situat in zona Bulevardului Chisinau in plan 2, pe o straduta adiacenta, parcul si arena nationala la 5 min, etaj parter/8, bloc construit in 1984, reabilitat termic, decomandat,...

Suprafata 51 mp An 1983 Decomandat Etaj parter din 8 94.2 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
76.264 €

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.264 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract...

Suprafata 40 mp An 2026 Semidecomandat Etaj 1 din 3 94.2 Km
Bucuresti, 22 Mai '26
...
168.000 €

Descopera un apartament de 2 camere complet renovat, situat in inima uneia dintre cele mai exclusiviste si vibrante zone din Bucuresti – Floreasca. Pozitionat la etajul 3, acest apartament impresioneaza...

Suprafata 46 mp An 1959 Semidecomandat Etaj 3 din 3 M 15 min. 94.2 Km
Bucuresti, 12 Mai '26
...
116.990 €

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie,...

Suprafata 57 mp An 2025 Decomandat Etaj 1 din 3 94.2 Km
Bucuresti, 22 Mai '26
...
117.900 €